logo
Podsumowanie sezonu 2019

Podsumowanie sezonu 2019

2019-10-14

Hej!

Jako, że sezon 2019 oficjalnie się już zakończył, chcielibyśmy przedstawić kilka faktów, którymi możemy się pochwalić. Oczywiście jest to przede wszystkim Wasza zasługa… no nasza trochę też!

Na naszym kempingu w sezonie 2019 na obozach bawiło się ponad 700 dzieci! Liczba sprzedanych miejsc dla całosezonowych gości wzrosła do 63, a nasz obiekt odwiedziło łącznie ponad 5000 osób. Udostępniliśmy nasze miejsce i zorganizowaliśmy kilkanaście eventów firmowych! A na tarasie Molo Chilli Baru zorganizowany był pierwszy w historii koncert zespołu ZOUZY!

Musimy przyznać, że Molo Chilli Bar w tym roku był rozchwytywany przez wielbicieli MALINÓWKI, bo sprzedaliśmy ponad 2200 shotów… WOW! Chyba nadamy temu miejscu drugą nazwę: RASPBAR! Na równi znajdują się wielbiciele naszego regionalnego piwa Amber ze zbliżonym wynikiem sprzedaży. Nie mniej nie zawiedli Nas fani nowo powstałego rollbaru z Prosecco. Łącznie sprzedaliśmy ponad 6700 drinków! Mamy nadzieję, że nadal macie siły i pobijemy ten rekord w przyszłym sezonie. Obiecujemy, że wzbogacimy ofertę FREE%, żebyśmy wszyscy razem mogli się dobrze bawić!

Przypominamy, że sezon 2019 był kluczowym w rozwoju Molo Surf ze względu na nową infrastrukturę baru, która pozwoliła cieszyć się pięknymi widokami nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Nowością była również aplikacja kempingowa, z której obecnie korzysta 360 osób!

Wraz z SIÓDME POTY organizowane były zajęcia jogi na tarasie Molo Chilli Baru, które na pewno pojawią się w naszym harmonogramie w przyszłym sezonie.

Dla chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, zminimalizować ból oraz skorygować wady postawy prowadzone były zajęcia z Łukaszem Iwanowskim, czyli „Zdrowo i świadomie”.

Od tego roku również prowadzimy animacje dla dzieci. Cudowna Pani Alicja przez całe wakacje opiekowała się pociechami na naszym kempingu, bawiąc się z nimi od rana do wieczora.

Nie zapominajmy również o recepcji – Oli i Mateuszu, którzy wpuścili tysiące aut przez szlaban i zaprowadzali Was do wakacyjnych domków/ przyczep, robiąc przy tym dzienne maratony. Forma na lato robiła się na bieżąco! :P Wielkie pokłony dla Oli, która zna każdą śrubkę w przyczepach i przekazywała swoją wiedzę Mateuszowi!

Imprez w tym sezonie było sporo, wszystko dzięki Weronice, która od lat dba o to, żeby to miejsce wieczorami tętniło gorącą housową muzyką, a w ciągu dnia, żeby było przyjemnie posiedzieć na tarasie i wypić cuudowną lemoniadę...  to z kolei zasługa barmanów i barmanek – Krzysia, Wiki, Gabi, Martynie, Tomkowi, Rudej, Oli, Monice, Zuzi i Karolinie.

No i nasza Pani Manager Aga! Dla niej największe podziękowania za wytrwałość (w nogach przede wszystkim) i wyrozumiałość dla wszystkich. To dzięki niej ten kemping ciągle się rozwija, a  my razem z nią.

Oczywiście nasze miejsce nie istniałby bez naszych 3 muszkieterów -  Konrada, Krystiana i Piotrka. Chcąc nie chcąc muszą podpisać się pod każdym projektem, więc ta perełka jest po prostu ich!

Ten sezon jest już zakończony, ale my już myślimy o następnym! Startujemy już 25 kwietnia 2020 roku :)

Nasz system rezerwacyjny zostanie włączony 1.11.2019, a na aplikacji kempingowej zastaniecie info o mega promocji na rezerwację! Dlatego już teraz zachęcamy do pobrania aplikacji. 

 

Stay tuned...

#znamipopłyniesz

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia