logo
Majówka w MoloSurf!

Majówka w MoloSurf!

2020-03-20

Witajcie!

My nie zwalniamy tempa, już od dziś ruszamy pełną parą nad przygotowaniami do sezonu 2020! Zgodnie z planem chcemy przyjmować Was już od 25 kwietnia, natomiast z uwagą obserwujemy oczywiście aktualną sytuację w kraju i zagranicą i jeżeli dojdzie do jakichkolwiek zaostrzeń zaplanowanych na koniec kwietnia, będziemy odpowiednio korygować nasz plan... 

Zmęczeni siedzeniem w domu? 

A moze by tak nad Bałtyk?

Zmienić trochę otoczenie i złapać trochę świeżego powietrza znad Zatoki! Pospacerować przy zachodzie słońca na plaży? Gdzie znajdziesz lepsze miejsce do przyrządzenia Grilla? To wszystko możesz mieć u Nas!

To wszystko możesz mieć u Nas!

Wielu z Was jest zmuszonych do odwołania wyjazdów zagranicznych. My wychodzimy Wam naprzeciw z alternatywą Oddechu Świeżym Bałtyckim Powietrzem na naszym campingu w Jastarni. 
Serdecznie zapraszamy do nas na weekend Majowy. Przygotowaliśmy też dla Was specjalną promocję – 30 % rabatu na min 3–dniowy pobyt w przyczepach klasy LUX i VIP. 

 

W planie weekendu m.in.….

 

Welcome Drink w Molo Chilli Barze w dzień przyjazdu

- Wspólna impreza w piątek,

- Wieczorne ogniska nad Zatoka Gdańską,

- Degustację nowych drinków w Molo Chilli Barze,

- Popołudniowe animacje dla dzieciaków,

- Testowanie sprzętu wind & kite!

Do zakwaterowania oferujemy Wam pakiet śniadań w naszym Molo Chillii Bar, zawierających m.in. jajecznicę, kiełbaski lub parówki, szwedzki stół z wędliną, serem żółtym, twarożkiem, muesli, warzywami sezonowymi oraz oczywiście świeżym pieczywem, uzupełnionych o smaczną kawkę z ekspresu lub herbatkę smakową z owocami + coś na słodko…

 

W cenie pakietowej możliwość wcześniejszego zakwaterowania (od 12:00) oraz późniejszego wykwaterowania (do 18:00)

Akcja promocyjna trwa do końca marca.

Do zobaczenia!

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia