logo
PAKIET  IKO I + II

PAKIET IKO I + II

Kurs dla zdecydowanych – czyli jak zostać KITESURFEREM !

Dla tych z Was,

którzy są zdecydowani na naukę z nami od zera do pełnej samodzielności, przygotowaliśmy pakiet dwóch podstawowych kursów - IKO I -dla początkujących oraz IKO II - dla średniozaawansowanych.

Kurs obejmuje 8-godzin indywidulanie lub grupowo szkoleniowych opisanych szczegółowo w ofercie Kurs IKO I i IKO II 

Kto bierze od początku pakiet I+II z nami – płaci mniej :)

Podczas tego kursu zapoznacie się z zagadnieniami obu kursów podstawowych IKO I, IKO II, aż do momentu kiedy sami będziecie gotowi do dalszego zgłębiania naszego sportu. 

 

 

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - KITESURFING

Szkolenie1 osoba (8h)/zł2 osoby (8h)/zł
Pakiet IKO 1-2 1050.00 700.00

W cenie kursu zapewniamy Wam:

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 570 075 555

Adres e-mail: jastarnia@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!!!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia