logo
kurs IKO III dla zaawansowanych

kurs IKO III dla zaawansowanych

Kurs dla zaawansowanych – czyli co robić po IKO II? Przede wszystkim nauka ostrzenia i zwrotów.

Kurs ten dedykowany jest dla riderów po kursie IKO I i II, dobrze już radzących sobie zarówno z latawcem jak i deską na poziomie pierwszych ślizgów.

Wymaga wcześniejszego „opływania” i przynajmniej paru godzin samodzielnej nauki, które możesz odbyć wypożyczając u nas sprzęt po kursie IKO II lub wykorzystując do tego swój własny sprzęt.

Podczas 4 godzin zajęć IKO III nasi instruktorzy nauczą Was :

Po tym kursie możecie samodzielnie rozpocząć naukę bardziej zaawansowanych trików podczas kursów freestyle lub wave !

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - KITESURFING

Szkolenie1 osoba (4h)/zł2 osoby (4h)/zł
Kurs IKO 3 570.00 390.00

W cenie kursu zapewniamy Wam:

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 570 075 555

Adres e-mail: jastarnia@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!!!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia