logo
KURS  'STARTER'

KURS 'STARTER'

Nie trać czasu na brzegu.
Ten kurs pozwoli Ci zarazić się windsurfingiem, a dla tych którzy już spróbowali poprawić błędy i doszlifować technikę. Idealny kurs do wykorzystania przez weekend lub podczas krótkiego wypadu nad Zatokę. 5h szkolenia z instruktorem + 2h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania.

Kurs grupowy to bardzo efektywna, a jednocześnie najtańsza forma nauki windsurfingu. 

Chcąc zapewnić Wam maksymalny progres w nauce proponujemy kursy indywidualne lub kursy w małych grupach 2-3 osobowych. Nie prowadzimy zajęć w grupach większych niż 5 osobowe. A dla najbardziej wymagających - kursy indywidualne! 

Szkolimy na najwyższej jakości sprzęcie najlepszych producentów na świecie.

Nad bezpieczeństwem przez cały czas trwania kursu czuwa Wasz instruktor, ale również nasza ekipa asekuracyjna wyposażona w ponton silnikowy o dużej mocy znajdujący się na wyposażeniu naszej bazy.

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - WINDSURFING

Szkolenie1 os/zł2-3 os/zł4-7 os/zł
Kurs STARTER  450.00 400.00 360.00

Oferta kursu obejmuje:

 

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 570 075 555

Adres e-mail: jastarnia@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!!

Zapraszamy!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia