logo
KURS "SURFER"

KURS "SURFER"

W niecały tydzień zostaniesz windsurferem! 10+4 to optymalna propozycja, zwłaszcza dla początkujących i średniozaawansowanych. Od pierwszego wejścia na wodę do pierwszych ślizgów! W międzyczasie nauka startów, zwrotów i pływania na halsie. 10h z instruktorem + 4h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania!

Kurs grupowy to bardzo efektywna, a jednocześnie najtańsza forma nauki windsurfingu. 

Chcąc zapewnić Wam maksymalny progres w nauce proponujemy kursy indywidualne lub kursy w małych grupach 2-3 osobowych. Nie prowadzimy zajęć w grupach większych niż 5 osobowe. A dla najbardziej wymagających - kursy indywidualne! Wybór wielkości grupy szkoleniowej pozostawiamy Wam!

Szkolimy na najwyższej jakości sprzęcie najlepszych producentów na świecie.

Nad bezpieczeństwem przez cały czas trwania kursu czuwa Wasz instruktor, ale również nasza ekipa asekuracyjna wyposażona w ponton silnikowy o dużej mocy znajdujący się na wyposażeniu naszej bazy.

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - WINDSURFING

Szkolenie1 osoba/zł2-3 osoby/zł4-7osoby/zł
Kurs SURFER (10+4) 850.00 760.00 680.00

Oferta kursu obejmuje:

 

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 570 075 555

Adres e-mail: jastarnia@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia