Okolica

Okolice Jastarni

Nie tylko otwarte morze kusi, by w nie wypłynąć – piękny ląd również zachęca do eksploracji! Okolice Jastarni oraz cała Mierzeja Helska pełne są miejsc, które warto odwiedzić. Poza wielbicielami sportów wodnych i plażowania co roku przyjeżdżają tu turyści, którzy pragną przemierzać tę wyjątkową krainę wody, plaż i lasów.

Wycieczki rowerowe na Helu

Półwysep cieszy się ogromną popularnością wśród rowerzystów, oferując przepiękny szlak rowerowy o długości aż 45 kilometrów: Puck – Swarzewo – Władysławowo – Chałupy – Kuźnica – Jastarnia – Jurata – Hel.

Decydując się na tę opcję, możecie eksplorować całą Mierzeję Helską, odwiedzając po drodze wszystkie polecane w przewodnikach warte obejrzenia lokalizacje!

Poznaj szlaki turystyczne

Od zawsze wiadomo, że Półwysep Helski jest naszą narodową perełką i miejscem, które cieszy się ogromną popularnością. Wyjątkowe położenie naszego campingu – w samym jego sercu – zapewnia znakomity dostęp do wszystkich atrakcji, które oferuje!

Parki linowe, parki rozrywki, wystawy, ścieżki przyrodnicze i zabytki to tylko niektóre z rozrywek, z jakich możecie skorzystać.

Okolice Jastarni obfitują w przepiękne szlaki turystyczne, m.in. Żyzne Lasy z Orlicą w Juracie, gdzie podziwiać można las brzozowo-dębowy i wyjątkowe, ogromne paprocie oraz Uroczysko Każa i Górę Libek w Kuźnicy, której największą atrakcją jest piaszczysta wydma o wys. 12,5 m n.p.m.

Więcej informacji znajdziecie na stronie jastarnia.net.

Do zobaczenia na szlaku!