Zielona szkoła

Zielona szkoła

Zielona szkoła to intensywny czas nauki, którą często trudno odróżnić od zabawy. Jest to okres, w którym młodzi uczestnicy rozwijają swoje umiejętności, integrują się w swoich grupach, korzystają z uroków natury i przeżywaj niezapomniane chwile. Camping Molo Surf oferuje wszystko! Piękne miejsce, kadrę doświadczonych instruktorów, ekscytujące zajęcia na morzu, pyszne jedzenie i niezwykle klimatyczny nocleg.

Zielone szkoły mają różny charakter i my z radością dostosujemy nasz obiekt i program. Zielona szkoła może odbywać się głównie na morzu, z krótkimi przerwami na lądzie. Może być też na odwrót, jeśli grupa chce szkolić się w bardziej lądowych aktywnościach. Bez problemu można poświęcić czas na tenisa, koszykówkę lub naukę jazdy na sztucznej fali.

Organizowane u nas zielone szkoły to zwykle grupy uczące się windsurfingu i kitesurfingu. Zajęcia odbywają się codziennie i trwają od 2 do 4 godzin (podzielone na dwa bloki). Sam program jest elastyczny i dostosowany do pogody. Jeżeli ta nie dopiszę zapewniamy liczne aktywności na lądzie i w zadaszeniu.

Zajęcia windsurfingu odbywają się w grupach maksymalnie sześciu osób. W przypadku kitesurfingu grupa ma maksymalnie trzech uczestników. Każdemu zapewniamy niezbędny do nauki sprzęt – piankę, kapok i kask. Nasi doświadczeni instruktorzy doskonale przekazują wiedzę i są w stanie każdego zachęcić do nauki. Choć do nauki akurat tych przedmiotów niepotrzebna jest dodatkowa zachęta. Czas spędzony w morzu przynosi nadzwyczajne efekty. Poprawia równowagę, oswaja z wodą, ćwiczy całe ciało, wymaga koncentracji i skupienia. Wszystkie elementy przydadzą się w życiu bez względu na później obraną ścieżkę.

Zielona szkoła to nie tylko zajęcia. To także nocowanie w obcym, często egzotycznym miejscu. Nie inaczej jest u nas, gdzie uczestnicy zamieszkają w wygodnych domkach holenderskich. Mieszczą się w specjalnie wydzielonej strefie, do której dostęp mają jedynie uczestnicy, ich opiekunowie oraz pracownicy Molo Surf. Młodzi uczestnicy mogą bez żadnych zmartwień spędzać na terenie ośrodka wolny czas, który pomoże w integracji grupy. Same noclegi mieszczą się w 6-osobowych domkach holenderskich i 5-osobowych domkach kontenerowych.

Jak wiadomo jedzenie zawsze najlepiej smakuje na wyjeździe. Szczególnie po całym dniu spędzonym na wodzie! Robimy wszystko, by uczestnicy miło wspominali naszą kuchnię. Restauracja Ananasy przygotowuje dla każdego cztery posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Jedzenie jest przygotowane z najwyższą starannością z najświeższych składników. Jadłospis jest dostosowany do wszelkich zgłoszonych restrykcji pokarmowych. Warto wspomnieć, że powitalną kolacją jest grill lub ognisko przy Molo Chill Barze. Pyszne kiełbaski, lub szaszłyki z tofu trafią do każdego podniebienia. Potrawy prosto z ognia zawsze smakują najlepiej, a sama atmosfera takiego spotkania sprzyja poznawaniu się. Jest to też okazja do zapoznania się z obiektem i planem dnia na następny dzień.

Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę