Domki i bungalowy

Domki i bungalowy
Molo Surf Spot Jastarnia

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w luksusowych bungalowach Panorama, domkach mobilnych i przyczepach na Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia, znajdujących się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Puckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie! Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT’u, m.in.: Centrum Sportów Wodnych, BeachBar z naszą strefę ‘chillout’ oraz strefa Spa&Beauty. Na terenie campingu znajdują się też: restauracja, 2 strefy toaletowo-łazienkowe, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, hala sportowa, sztuczną falę Skate, drążki Crossfit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!

Oferujemy usługi noclegowe w przyczepach kempingowych 4 – 6-osobowych, w 6-osobowych domkach holenderskich oraz 4-osobowych bungalowach w zróżnicowanych cenach w zależności od wielkości, odległości od plaży i standardu wyposażenia.

Zarezerwuj

i poczuj klimat Jastarni

Zarezerwuj
DOMEK HOLENDERSKI STREFA D

Przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowane w zacisznej strefie kempingu – najbliżej portu-mariny Jastarnia, recepcji oraz naszej kempingowej restauracji. Domki składają się z wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, oddzielną toaletą oraz 3 pomieszczeń sypialnych: I sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, II sypialnia z dwoma łóżkami jednoosobowymi (z możliwością ich połączenia) oraz salon z rozkładaną kanapą dla 2 osób. Do każdego domku przynależy zadaszony taras ze stołem oraz zestawem krzeseł ogrodowych. Domki są ogrzewane, wyposażone w kuchenkę, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Domki posiadają przyłącze do bieżącej wody oraz kanalizacji.

Oferta specjalna: od 29 kwietnia do 19 czerwca możliwy wynajem na min. 2 doby.

W terminie od 19 czerwca do 28 sierpnia możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz.)

Ceny od 350 zł w sezonie niskim do 600 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.

Kaucja zwrotna na okres pobytu: 400 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

DOMEK HOLENDERSKI STREFA H

Przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowane w zacisznej strefie kempingu – najbliżej portu-mariny Jastarnia, recepcji oraz naszej kempingowej restauracji. Domki składają się z wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, oddzielną toaletą oraz 3 pomieszczeń sypialnych: I i II sypialnia z łóżkiem 2-osobowym oraz salon z rozkładaną kanapą dla 2 osób. Do każdego domku przynależy zadaszony drewniany taras ze stołem oraz zestawem krzeseł. Domki są wyposażone w kuchenkę, farelkę grzewczą, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Domki posiadają przyłącze do bieżącej wody oraz kanalizacji.

Oferta specjalna: od 29 kwietnia do 18 czerwca możliwy wynajem na min. 2 doby.

W terminie od 18 czerwca do 28 sierpnia możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (sb. – sb.).

Ceny od 350 zł w sezonie niskim do 600 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.
Kaucja zwrotna na okres pobytu: 400 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

BUNGALOW "PANORAMA"

Klimatyzowane domki przeznaczone dla 4 osób, zlokalizowane w I linii brzegowej z widokiem na zatokę w cichej części campingu od strony rezerwatu Natura 2000. W domku znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z kabiną prysznicową, w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą indukcyjną i dużą lodówką oraz salon pełniący również funkcję sypialnianą z możliwością dostawienia łóżka dziecięcego lub składanego dla 5 osoby. Do domku przynależy duży zadaszony, umeblowany taras z widokiem na Zatokę Pucką oraz jedno miejsce parkingowe.

Oferta specjalna: od 29 kwietnia do 18 czerwca możliwy wynajem na min. 2 doby.

W terminie od 18 czerwca do 28 sierpnia możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (sb. – sb.).

Ceny od 550 zł w sezonie niskim do 950 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.

Kaucja zwrotna na okres pobytu: 800 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

Cennik usług noclegowych

Usługa
Stawka - sezon niski / doba
Stawka - sezon wysoki / doba
Domek Holdenerski
350-400
500-600
Bungalow PANORAMA
550 - 650
800-950

Sezon niski: 29.04-17.06.2022 i 30.08-26.09.2022

Sezon wysoki: 18.06-29.08.2022

W okresie Bożego Ciała (15-19.06.2022) obowiązują ceny z sezonu wysokiego.

Cena zawiera: wszystkie opłaty campingowe i osobowe (do maks. ilości miejsc sypialnych w przyczepie/ domku), parking jednego samochodu osobowego oraz dostęp do sanitariatów.

UWAGA!
W terminie 18.06-28.08.2022 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz. lub sb. – sb.) – dotyczy to rezerwacji na przyczepy klasy Beach Line, domków holenderskich oraz bungalowów „Panorama”!

W celu rezerwacji pola campingowego bardzo prosimy o kontakt tylko za pośrednictwem:

biuro@molosurf.com
tel. +48 505 151 105

Informacje
Zapoznaj się z regulaminem Molo Surf
Pobierz regulamin Pobytu 2021
Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

– Klient zobowiązany jest do pozostawienia przyczepy/domku w stanie względnego porządku tj. zamiecenie przyczepy/przedsionka, wyrzucenie śmieci, umycie naczyń. W przypadku niezastania przy odbiorze przez pracownika recepcji obiektu w wyżej wymienionym stanie klientowi zostaję potrącona z kaucji kwota 100 zł na poczet serwisu sprzątającego.

– Drugie auto do tego samego obiektu to jest podwojona cena parkingowa. W sezonie niskim 30 zł/doba, w wysokim sezonie 40zł/doba.