Domki i bungalowy

Domki i bungalowy
Molo Surf Spot Jastarnia

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w luksusowych bungalowach Panorama, domkach mobilnych i przyczepach na Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia, znajdujących się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Puckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie! Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT’u, m.in.: Centrum Sportów Wodnych, BeachBar z naszą strefę ‘chillout’ oraz strefa Spa&Beauty. Na terenie campingu znajdują się też: restauracja, 2 strefy toaletowo-łazienkowe, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, hala sportowa, sztuczną falę Skate, drążki Crossfit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!

Oferujemy usługi noclegowe w przyczepach kempingowych 4 – 6-osobowych, w 6-osobowych domkach holenderskich oraz 4-osobowych bungalowach w zróżnicowanych cenach w zależności od wielkości, odległości od plaży i standardu wyposażenia.

Zarezerwuj

i poczuj klimat Jastarni

DOMEK HOLENDERSKI STREFA D

Przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowane w zacisznej strefie kempingu – najbliżej portu-mariny Jastarnia, recepcji oraz naszej kempingowej restauracji. Domki składają się z wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, oddzielną toaletą oraz 3 pomieszczeń sypialnych: I sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, II sypialnia z dwoma łóżkami jednoosobowymi (z możliwością ich połączenia) oraz salon z rozkładaną kanapą dla 2 osób. Do każdego domku przynależy zadaszony taras ze stołem oraz zestawem krzeseł ogrodowych. Domki są ogrzewane, wyposażone w kuchenkę, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Domki posiadają przyłącze do bieżącej wody oraz kanalizacji.

*W terminie 06.07-25.08.2024 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz.)

W pozostałych terminach wynajem możliwy na min. 2 doby.

Ceny od 400 zł za dobę w sezonie niskim do 700 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.

Kaucja zwrotna na okres pobytu: 400 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

DOMEK HOLENDERSKI STREFA H

Przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowane w zacisznej strefie kempingu – najbliżej portu-mariny Jastarnia, recepcji oraz naszej kempingowej restauracji. Domki składają się z wyposażonej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, oddzielną toaletą oraz 3 pomieszczeń sypialnych: I i II sypialnia z łóżkiem 2-osobowym oraz salon z rozkładaną kanapą dla 2 osób. Do każdego domku przynależy zadaszony drewniany taras ze stołem oraz zestawem krzeseł. Domki są wyposażone w kuchenkę, farelkę grzewczą, lodówkę, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Domki posiadają przyłącze do bieżącej wody oraz kanalizacji.

Ceny od 400 zł za dobę w sezonie niskim do 700 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.

Rezerwacja noclegu możliwa na minimum 2 doby.

Kaucja zwrotna na okres pobytu: 400 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

BUNGALOW "PANORAMA"

Klimatyzowane domki przeznaczone dla 4 osób, zlokalizowane w I linii brzegowej z widokiem na zatokę w cichej części campingu od strony rezerwatu Natura 2000. W domku znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z kabiną prysznicową, w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą indukcyjną i dużą lodówką oraz salon pełniący również funkcję sypialnianą. Do domku przynależy duży zadaszony, umeblowany taras z widokiem na Zatokę Pucką oraz jedno miejsce parkingowe.

*W terminie 06.07 – 25.08.2024 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (sb. – sb.)

W pozostałych terminach wynajem możliwy na min. 2 doby.

Ceny od 600 zł za dobę w sezonie niskim do 1200 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego.

Kaucja zwrotna na okres pobytu: 800 zł. Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych domków w formularzu rezerwacji.

Cennik usług noclegowych

Usługa
Stawka - sezon niski / doba
Stawka - sezon wysoki / doba
DOMKI D I H
400 - 500
600 - 700
BUNGALOW PANORAMA
600 - 800
1000 - 1200

Sezon niski: 28.04 – 21.06.2024 i 01 – 29.09.2024

Sezon wysoki: 21.06 – 01.09.2024

*W okresie Majówki oraz Bożego Ciała obowiązują ceny z sezonu wysokiego.

Cena zawiera: wszystkie opłaty campingowe i osobowe (do maks. ilości miejsc sypialnych w przyczepie/domku) oraz dostęp do sanitariatów.
* Dodatkowa opłata klimatyczna 2,20 zł / osoba / doba

UWAGA!
*W terminie 06.07 – 25.08.2024 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz. lub sb. – sb.) – dotyczy to rezerwacji przyczep klasy Beach Line, domków holenderskich D oraz bungalowów „Panorama”!

W celu rezerwacji pola campingowego bardzo prosimy o kontakt tylko za pośrednictwem:

biuro@molosurf.com
tel. +48 505 151 105

Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

– Klient zobowiązany jest do pozostawienia przyczepy/domku w stanie względnego porządku tj. zamiecenie przyczepy/przedsionka, wyrzucenie śmieci, umycie naczyń. W przypadku niezastania przy odbiorze przez pracownika recepcji obiektu w wyżej wymienionym stanie klientowi zostaję potrącona z kaucji kwota 100 zł na poczet serwisu sprzątającego.

– Koszt pozostawienia drugiego samochodu do tego samego obiektu noclegowego na parkingu na terenie campingu stanowi podwojoną dobową cenę parkingową. W sezonie niskim 60 zł za dobę, w sezonie wysokim 80 zł za dobę.