Pole campingowe

Pole Campingowe
Molo Surf Spot Jastarnia

Zapraszamy do skorzystania z naszego pola campingowego! 

Wolne parcele dla Kamperów znajdujące się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Puckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie!

Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT’u, m.in.: Centrum Sportów Wodnych, Molo CHiLLi Bar, strefa ‘chillout’ oraz strefa Spa&Beauty. Na terenie campingu znajdują się też: restauracja, 2 strefy toaletowo-łazienkowe, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, tor carverwave, drążki cross fit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!

Pobyty krótkoterminowe

Nasz camping to:
 • Blisko 2 ha terenu zagospodarowanego tak, by sprostał najwyższym wymaganiom
 • Własna piaszczysta plaża z szerokim, komfortowym dostępem do wody
 • Miejsce campingowe dla 150 przyczep kempingowych z pełnym nowoczesnym zapleczem sanitarnym
 • Centrum Sportów Wodnych oferujące kursy: windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu, SUP oraz mnóstwo innych zabawek wodnych z możliwością rezerwacji zajęć on-line
 • Własna wypożyczalnia w pełni wyposażonych przyczep kempingowych oraz domków holenderskich w ofercie ponad 30 obiektów noclegowych usytuowanych tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, każda z kwater wyposażona jest w aneks kuchenny
 • Zaplecze gastronomiczne Molo CHiLLiBar ze strefą chillout i szerokim tarasem z widokiem na zatokę oraz restauracja Ananasy serwująca wyśmienite posiłki.
 • W pełni wyposażony sklep spożywczy.
 • Zaplecze sportowe: , pełnowymiarowy kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, skate park, tor deskorolkowy Carver Wave, drążki do cross-fitu
 • Plac zabaw dla dzieci z trampoliną, zjeżdżalniami i mnóstwem zabawek dla najmłodszych
 • Strefa Molo Play Zone dla dzieci i młodzieży ze stołem do piłkarzyków i stanowiskiem gier Xbox
 • Teren campingu ogrodzony z wyznaczonymi strefami do odpoczynku m.in. plaża

Z MoloSurf masz szansę zaplanować rodzinny odpoczynek z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Gwarantujemy sprawną organizację, przeszkoloną i wykwalifikowaną kadrę i szczegółowy regulamin bezpieczeństwa dostępny na miejscu w recepcji campingu lub on-line.

Usługa
Stawka - sezon niski / doba
Stawka - sezon wysoki / doba
Parcela (7x7 m)
140
180
Prąd
30
30
Samochód osobowy - parking
30
40
Nocleg w aucie osobowym
Cena Parking +30zł/os
Cena Parking +30zł/os
Przyczepa podłodziowa
30
40
Dodatkowa osoba
25
25
Zwierzę domowe
25
25

Sezon niski: 28.04 – 21.06.2024 i 01 – 29.09.2024

Sezon wysoki: 21.06 – 01.09.2024

*W okresie Majówki oraz Bożego Ciała obowiązują ceny z sezonu wysokiego.

Cena zawiera: wszystkie opłaty campingowe i osobowe (do maks. ilości miejsc sypialnych w przyczepie/domku) oraz dostęp do sanitariatów.
* Dodatkowa opłata klimatyczna 2,20 zł / osoba / doba

UWAGA!
*W terminie 06.07 – 25.08.2024 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz. lub sb. – sb.) – dotyczy to rezerwacji przyczep klasy Beach Line, domków holenderskich D oraz bungalowów „Panorama”!

W celu rezerwacji pola campingowego bardzo prosimy o kontakt tylko za pośrednictwem:

biuro@molosurf.com
tel. +48 505 151 105

W celu rezerwacji parceli całosezonowej bardzo prosimy o kontakt tylko za pośrednictwem telefonu: 505 151 105 lub mailowo: biuro@molosurf.com

Tam przedstawione zostaną wolne parcele oraz ceny związane z wynajmem całosezonowym.

Parcele całosezonowe
Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

– Klient zobowiązany jest do pozostawienia przyczepy/domku w stanie względnego porządku tj. zamiecenie przyczepy/przedsionka, wyrzucenie śmieci, umycie naczyń. W przypadku niezastania przy odbiorze przez pracownika recepcji obiektu w wyżej wymienionym stanie klientowi zostaję potrącona z kaucji kwota 100 zł na poczet serwisu sprzątającego.

Koszt pozostawienia drugiego samochodu do tego samego obiektu noclegowego na parkingu na terenie campingu stanowi podwojoną dobową cenę parkingową. W sezonie niskim 60 zł za dobę, w sezonie wysokim 80 zł za dobę.

Udogodnienia