Imprezy zamknięte

Wieczory panieńskie i kawalerskie to, według tradycji, ostatnia szansa na dobrą i szaloną zabawę. Wiele szczęśliwych par po ślubie twierdzi że to przesadzone słowa. Pewnie tak, ale wieczory te to i tak okazja do wspaniałej szampańskiej zabawy! A skoro jest okazja, to czemu z niej nie skorzystać? Można pojechać gdzieś do klubu na mieście albo zrobić coś wyjątkowego. Spędzić wieczór nad morzem i spać w domku na plaży.

Oferujemy cudowny zakątek Helu. Cichy, spokojny i otoczony morzem. Dla naszych gości mamy kilkaset metrów prywatnej plaży, a niektóre z naszych domków znajdują się bezpośrednio przy niej. Właśnie takie domki oferujemy na wieczory panieńskie i kawalerskie. Można wstać rano i cieszyć się piaskiem pod nagimi stopami. Można pić drinki na plaży do białego rana, a gdy pojawią się pierwsze promienie słońca wstać i udać się kilka metrów dalej. Prosto do łóżka. Jeżeli uczesnicy planują dzień sportu taki domek posłuży jako miejsce odpoczynku. Jeżeli chcą wypocząć to stanie się świątynią relaksu.

A teraz czas na jedną z najważniejszych elementów wieczoru – jedzenie i picie. Jedzenie jest przygotowywane w restauracji Ananasy i składa się z: śniadania w postaci szwedzkiego stołu, dania obiadowego do wyboru z menu, całodziennego serwisu barmańskiego i przekąsek podczas wieczornej imprezy. Wszystko świeże, pyszne i związane z tematem. Możemy zorganizować wieczór z sushi, albo kolację prosto z ogniska. Jeżeli pogoda dopisze wszystkie posiłki podajemy na tarasie Molo Chill Baru. Nic tak nie wpływa na dobry apetyt jak świeże morskie powietrze i piękny widok.

Pomysł na wieczór panieński i kawalerski
Oferujemy przygotowanie imprezy tematycznej. Rum z Karaibów, poncz z Hawajów, przysmaki z Majorki. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł, a nasz DJ zadba o odpowiednią dla tematu oprawę muzyczną. Imprezy odbywają się w Beach Bar, a w szczególności na jego wspaniałym tarasie.

Jaki jest pomysł na wieczór panieński lub kawalerski? Proponujemy liczne atrakcje na wodzie w formie kitesurfingu i windsurfingu. A może coś co podniesie poziom adrenaliny? Na pewno odpowiednio zadziała Rib, który pędzi przez fale z prędkością 110 km/h. A może ideą takiej imprezy jest relaks? Nasz bar zapewni drinki, a plaża i morze zrobią resztę. Chodzi o to by się wspaniale bawić i mieć co wspominać!

Zabawy na wieczór panieński i kawalerski
Lubimy powtarzać, że „Co wydarzyło się w Molo Surf, zostaje w Molo Surf”. Zabawy dopasowujemy do upodobań uczestników i tematu imprezy. Wieczór ten ma być szansą na wspaniałą zabawę, więc dużo zależy od bawiących się osób. Chcą pić w spokoju i rozmawiać? Nasz DJ dostosuje się do tego, puści spokojną muzykę i nie będzie się narzucał. Chcą zaszaleć i tańczyć? Muzyka będzie do białego rana, a DJ zachęci wszystkich do szalonych tańców!