Beach Bar

Molo Beach Bar

Nasz Beach Bar to miejsce, w którym możesz zrelaksować się o każdej porze dnia. Leniwie rozpocząć poranek, wpaść na lunch w środku dnia, albo odpocząć wieczorem po całym dniu szaleństw na wodzie. Niezależnie, kiedy odwiedzisz nasz Beach Bar, niesamowite widoki, pełen komfort i pyszne napoje gwarantowane!

Chill strefa
nad Zatoką Pucką

Zrelaksuj się nad Zatoką Pucką w naszym klimatycznym Beach Barze. Czekają tu na Ciebie przekąski i świeżo palona kawa od samego rana, a także pyszna pizza i zapiekanki. Przez cały dzień serwujemy też orzeźwiające lemoniady – możecie się nimi delektować na naszych słonecznych tarasach, skąd rozciąga się bajeczny widok na Zatokę Pucką. Do dyspozycji naszych Gości są wygodne leżaki, hamaki i pufy. A co, jeśli jest chłodniej? Wtedy przygotowujemy dla Was pyszne, rozgrzewające herbatki!

Każdego dnia organizujemy też dla Was niespodzianki w postaci atrakcyjnych promocji cenowych na menu naszego Baru – także na napoje.

A wieczorem… zapraszamy na wyjątkowe surferskie drinki i romantyczne ogniska na plaży. A to wszystko w akompaniamencie klimatycznej muzyki!

Muzyka na żywo
Czym byłby nasz Beach Bar bez muzyki?

Co wieczór serwujemy porządną dawkę chillowych brzmień: Techno, House, R&B i OldSchool. Do tego w weekendy urządzamy imprezy z muzyką na żywo, gdzie macie okazję posłuchać wykonawców z całej Polski!

Co serwujemy?
Zapoznaj się z menu

W naszym Beach Barze nie tylko schłodzisz się pysznym zimnym drinkiem w upalny dzień, ale również skorzystasz z oferty gastronomicznej w skład której wchodzą śniadania, różnego rodzaju przekąski, pizza i zapiekanki.

Zobacz plan tygodnia
Więcej atrakcji dla Ciebie

Mamy dla Ciebie masę atrakcji