Beach Bar

Beach Bar
Smaczne przekąski od samego rana

Już od majówki w naszej bazie Molo Surf SPOT Jastarnia funkcjonuje klimatyczny Molo Beach Bar, w którym zapraszamy na pyszną pizzę w 6 smakach i zapiekanki! Ciepłe dania obiadowe, przekąski od samego rana, pyszną kawkę czy orzeźwiające lemoniady w ciągu dnia i smaczne surferskie drinki do późnego wieczora… Nie ma nic lepszego niż delektowanie się smakiem świeżo parzonej kawy i podziwianie panoramicznych widoków Zatoki Puckiej z leżaka, hamaka lub pufy na naszych słonecznych tarasach!

W chłodniejsze dni nie zapominamy oczywiście o rozgrzewających herbatkach Każdego dnia proponujemy atrakcyjne promocje cenowe zarówno na napoje jak i inne propozycje naszego baru. Tylko u nas, w co drugi wieczór zapraszamy na romantyczne ogniska na piaszczystej plaży. Dla każdego znajdzie się miejsce. Mile widziane wino, muzyka i śpiew.

Oczywiście serwujemy też porządną dawkę chillowych brzmień: Techno, House, R&B i OldSchool. To nasze piątkowe Imprezy – od tego roku pod hasłem #escapeparty! Was też nie może tam zabraknąć!

Z Nami Popłyniesz …

Co serwujemy?
Zapoznaj się z menu

W naszym Beach Barze nie tylko schłodzisz się pysznym zimnym drinkiem w upalny dzień, ale również skorzystasz z szerokiej oferty gastronomicznej w skład której wchodzą śniadania, różnego rodzaju przekąski i ciepłe dania na wynos również z możliwością zamówienia do domku lub przyczepy!

Zobacz plan tygodnia
Więcej atrakcji dla Ciebie

Mamy dla Ciebie masę atrakcji