Obozy letnie

Obozy letnie to coś, czego się nie zapomina. Wspaniała przygoda, niezwykła atmosfera i ciekawe przyjaźnie. Każdy kto jeździł na obozy letnie potwierdzi, że jest to doskonały sposób na spędzenie części wakacji. A obozy letnie w Camping Molo Surf to coś do czego się wraca, nie tylko pamięcią, ale też fizycznie w następnych latach.

Piękne miejsce nad Zatoką pozwala cieszyć się urokliwą naturą i bliskością morza. Grzechem byłoby z tego nie skorzystać! Nasi doświadczeni instruktorzy nauczą uczestników efektownych sportów wodnych takich jak kitesurfing, windsurfing i surfing. Możemy się naturalnie dostosować do innych aktywności, ponieważ wiemy, że obozy letnie są różne. Nasza infrastruktura sportowa pozwala skupić się całkowicie na przykład na tenisie.

Wygodny nocleg mieści się w Surf Wiosce w pięcioosobowych domkach kontenerowych. Sama Wioska to specjalnie wydzielone miejsce z oddzielnym węzłem sanitarnym do którego mają dostęp jedynie dzieci, ich opiekunowie oraz pracownicy Molo Surf.

Restauracja Ananasy zapewni wszystkim uczestnikom cztery posiłki dziennie. Dzień zaczyna się od śniadania, później obiad i podwieczorek pomogą podreperować siły, a kolacja uzupełni utracone kalorie. Wszystkie potrawy robione są z najświeższych składników, a jadłospis dopasowany indywidualnie do grupy. Dostosujemy go do każdej zgłoszonej restrykcji pokarmowej.

wakacje w jastarni

Wakacje w Jastarni

Marzyłeś, by spędzić wakacje w Jastarnii? Camping Molo Surf może w tym pomóc! Od 2015 roku znajdujemy się właśnie w Jastarni. Oferujemy uczestnikom wszelkich wyjazdów ponad 20 tysięcy m2 zagospodarowanego terenu, kilkusetmetrową piękną plażę zapewniającą wygodny dostęp do wody, pole campingowe (z domkami holenderskimi, parcelami dla przyczep campingowych, strefami namiotów), centrum sportów wodnych (windsurfing, kitesurfing) i rozbudowaną infrastrukturę sportową (kort tenisowy, boiska do siatkówki i koszykówki, crossfit, zadaszona sztuczna fala Carver Wave).

Windsurfing
Windsurfing to wspaniały sposób na spędzanie czasu na wodzie! W wielkim skrócie jest to żeglowanie na desce surfingowej z przymocowanym żaglem. Suchy opis nie oddaje w pełni radości i ekscytacji jaką się odczuwa tańcząc z wiatrem! Początki nie są spektakularne, jak w każdej dyscyplinie sportowej, ale pod okiem naszych instruktorów uczestnicy błyskawicznie nauczą się panować nad żywiołami: wiatrem i wodą. Wszystkim uczącym się oferujemy niezbędne wyposażenie: piankę, kapok, kask, obuwie i naturalnie deskę z żaglem. Uczniowie szkolą się w grupach do sześciu osób.

Kitesurfing
Kitesurfing to kolejna niezwykła przygoda na wodzie. Kitesurferzy poruszają się na deskach za pomocą latawca. Jeżeli windsurfing przypomina taniec z wiatrem, to kitesurfing to sztuka trzymania go na uprzęży. Przy dobrym wietrze można dosłownie unosić się nad wodą! Dla bezpieczeństwa uczestników grupy składają się z góra trzech osób. Uczestnicy szkoleń mają zapewniony sprzęt: piankę, obuwie, kapok, kask, deskę i latawiec. Doświadczeni instruktorzy nauczą uczestników jak latać wśród chmur!

Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę