Przyczepy

Przyczepy
Molo Surf Spot Jastarnia

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w luksusowych bungalowach Panorama, domkach mobilnych i przyczepach na Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia, znajdujących się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie! Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT’u, m.in.: Centrum Sportów Wodnych, BeachBar z naszą strefę ‘chillout’ oraz strefa Spa&Beauty. Na terenie campingu znajdują się też: restauracja, 2 strefy toaletowo-łazienkowe, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, hala sportowa, sztuczną falę Skate, drążki Crossfit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!

Oferujemy usługi noclegowe w przyczepach kempingowych 4 – 6-osobowych, w 6-osobowych domkach holenderskich oraz 4-osobowych bungalowach w zróżnicowanych cenach w zależności od wielkości, odległości od plaży i standardu wyposażenia.

Zarezerwuj

i poczuj klimat Jastarni

Zarezerwuj
KLASA LUX

Roczniki 2000 – 2010 r., rozlokowane w II, III i IV linii brzegowej. Przyczepy są 4 – 5-osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer. 2,5 m i drewnianą, twardą podłogą. Wyposażone są w ogrzewanie, lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna i szafka ubraniowa w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do wody, niektóre z nich także małe łazienki z toaletą chemiczną i/lub prysznicem.

Ceny od 280 zł w sezonie niskim do 420 zł za dobę w sezonie wysokim. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 800 zł. Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w formularzu rezerwacji.

Ceny od 300 zł w sezonie niskim do 400 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 800 zł.  Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych przyczep w formularzu rezerwacji.

KLASA VIP PRESTIGE
z dostępem do plaży

Przyczepy z roczników 2005 – 2015 r., rozlokowane w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio na piaszczystej plaży, z przepięknym widokiem na morze
Przyczepy są 5 – 6-osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym i drewnianą, twardą podłogą. Wyposażone są w ogrzewanie, lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna, szafka ubraniowa, dodatkowa kanapa i mały stolik w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody oraz toaletę chemiczną i małą kabinę prysznicową.

W terminie 27.06-29.08 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz.).

Ceny od 450 zł w sezonie niskim do 600 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 800 zł. Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w formularzu rezerwacji.

Cennik usług noclegowych

Usługa
Stawka - sezon niski / doba
Stawka - sezon wysoki / doba
LUX
280-320
380-420
VIP PRESTIGE Beach Front
450
600-750

Sezon niski: 29.04-17.06.2021 i 30.08-26.09.2021

Sezon wysoki: 18.06-29.08.2021

W okresie Bożego Ciała (03-06.06.2021) obowiązują ceny z sezonu wysokiego.

Cena zawiera: wszystkie opłaty campingowe i osobowe (do maks. ilości miejsc sypialnych w przyczepie/ domku), parking jednego samochodu osobowego oraz dostęp do sanitariatów.

UWAGA!
W terminie 26.06-29.08 możliwa jest tylko rezerwacja na okres min. 7 dni (ndz. – ndz. lub sb. – sb.) – dotyczy to rezerwacji na przyczepy klasy VIP Prestige, domków holenderskich oraz bungalowów „Panorama”!

W celu rezerwacji pola campingowego bardzo prosimy o kontakt tylko za pośrednictwem:

biuro@molosurf.com
tel. +48 505 151 105

Informacje
Zapoznaj się z regulaminem Molo Surf
Pobierz regulamin Pobytu 2021
Plan obiektów
Znajdź nas w Jastarni

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

Molo Surf Spot

ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia

Wyznacz trasę

– Klient zobowiązany jest do pozostawienia przyczepy/domku w stanie względnego porządku tj. zamiecenie przyczepy/przedsionka, wyrzucenie śmieci, umycie naczyń. W przypadku niezastania przy odbiorze przez pracownika recepcji obiektu w wyżej wymienionym stanie klientowi zostaję potrącona z kaucji kwota 100 zł na poczet serwisu sprzątającego.

– Drugie auto do tego samego obiektu to jest podwojona cena parkingowa. W sezonie niskim 30 zł/doba, w wysokim sezonie 40zł/doba.