Cowork
W Molo Surf

Któż by nie chciał pracować zdalnie, mając przed sobą bezkres szmaragdowej wody po horyzont i chłodne drinki obok? Cowork w Molo Surf zapewnia Wam właśnie takie warunki! Niezależnie, czy organizujecie u nas wyjazd firmowy, czy pracujecie zdalnie – Strefa coworkingowa na naszym campingu zaspokoi potrzeby każdego. Poczuj się jak w raju i pracuj wydajnie bez zmęczenia w Molo Surf!

Czym jest coworking?

Termin cowork w luźnym tłumaczeniu oznacza “wspólną pracę”. Określenie zostało zapożyczone z języka angielskiego, gdyż to właśnie w Stanach oraz Wielkiej Brytanii narodziła się idea coworkingu. Polega ona na dzieleniu przestrzeni do pracy z innymi pracownikami lub freelancerami. Zwykle składa się ona z wyznaczonych, oddzielnych stanowisk pracy, open space, sali do wideokonferencji oraz urządzeń takich, jak drukarka czy ekspres do kawy, a także wielu innych udogodnień dla pracujących.

Odwiedź naszą strefę coworkingu!

Zapraszamy do wyjątkowej coworkingowej przestrzeni z tarasem położonej na piętrze naszego Beach Baru! Jeśli pracujesz zdalnie, masz okazję korzystać tutaj z uroków Półwyspu Helskiego i jednocześnie wywiązywać się ze swoich zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach.

A jeśli planujesz zorganizować szkolenie – skontaktuj się z nami! Możemy zaadaptować jedną z naszych przestrzeni na salę konferencyjną wyposażoną wg Twoich potrzeb!

Nasza strefa cowork jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich naszych gości.

Zapraszamy!