Podsumowanie SEZONU 2016

Podsumowanie SEZONU 2016

23.09.2016

Z końcem września kończymy sezon na Półwyspie Helskim. Co dobre szybko się kończy. A w tym roku rzeczywiście możemy powiedzieć: DZIAŁO SIĘ!

Mija właśnie drugi sezon odkąd Molo Surf Spot gości swoich klientów w Jastarni. Bogatsi o doświadczenia z przeszłości, wasze sugestie, pochwały oraz uwagi, staraliśmy się dopasować do waszych potrzeb w wielu dziedzinach – czy to w kwestii naszego Centrum Wind&Kite, wynajamu przyczep, parcel czy infrastruktury całego obiektu. Zaoferowaliśmy wam dodatkowo 20 miejsc kempingowych w nowej części spotu z fantastycznym widokiem na wode. Rozszerzyliśmy nasz Molo Hostel do 32 komfortowych i bogato wyposażonych przyczep. Powstały nowe inwestycje – sala jadalna dla obozowiczów, sklep spożywczy, czy nowy kompleks sanitarny i nowy plac zabaw. A do tego, aby jeszcze bardziej móc Was wpędzić w błogi stan relaksu – na terenie kempingu można było skorzystać z profesjonalnego masażu, czy też (dla damskiej części odwiedzających) zabiegów na paznokcie. Możemy obiecać, że nie osiądziemy na laurach. Już teraz aktywnie działamy i planujemy nowości na naszym kempingu. A wszystko po tu by jeszcze bardziej uatrakcyjnić Wam pobyt u nas.

Sezon jak co roku zapoczątkował długi weekend majowy. Następnie weekend Bożego Ciała, który był jak intro dla szalonego okresu wakacyjnego. W trakcie tych intensywnych miesięcy, odbyło się m.in.:

– dwa turnusy eventu Dziewczyny Kochają Kitesurfing

– koncert live zespołu CUKIERKI

– piątkowo-sobotnie wieczory przy dźwiękach dj’skich setów takich artystów jak: RaFF Labowski i WOSK Sound System, DJ Boxer, a także gościnnie z Toronto Dj Ariel z Heights Beats

– tradycyjnie i niezmiennie szalone wieczory w naszym MoloChiLLi Barze, obfite grillowanie połączone z klimatycznymi ogniskami tuż nad samą zatoką.

Jak co roku, tak i teraz nie zabrakło naszych cooltowych obozów Molo Surf CAMP! W trakcie 9 turnusów mieliśmy przyjemność szkolić ponad 150 obozowiczów. Pełną relację znajdziecie w naszej GALERII Wspólne wakacje spędziły również z nami zaprzyjaźnione kluby sportowe, m.in: Sporteum, Human Sport oraz Klub Przygoda. Ponadto na aktywny wypoczynek połączony z integracją wybrał się Łódzki UMED – 2 turnusy, prawie 100 uczestników i wyśmienita zabawa.

Z oferty Molo Surf dla Firm skorzystały, m.in.: Polpharma, Clariant, Hype oraz Cushman&Wakefield. Poznaliśmy mnóstwo ciekawych osób, których zaraziliśmy naszą pasją i których, mamy nadzieję, będziemy spotykac przez następne lata.

Dziękujemy, że jesteście kolejny rok z nami. Atmosfera, która w ogromnej mierze jest Waszą zasługą, dodaje nam paliwa i chęci na więcej. Już odliczamy do następnego sezonu! Mamy nadzieję, że spotkamy się w Molo Surf Spot ponownie.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszej fantastycznej załogi 🙂 Instruktorów oraz pracowników. Śmiech, zabawa, ale także profesjonalne podejście do swoich zadań – to przyciągało jak magnes. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie pracować przez te kilka miesięcy.

Do zobaczenia w kwietniu!