10-te urodziny firmy Molosurf!

10-te urodziny firmy Molosurf!

21.04.2021

Stało się@molosurf obchodzi w tym roku 10-te urodziny! To dla nas duży powód do dumy i motywacja do działania, aby sprawiać, by to miejsce z roku na rok stawało się coraz lepszym! Z tej okazji szykujemy dla Was sporo niespodzianek w postaci wielu wydarzeń jak również dość dużych zmian na terenie naszego campingu!

Przed nami jeszcze trochę pracy, ale już zacieramy rączki z radości, że tak wiele możemy dla Was zrobić, by nadchodzący sezon 2021 był dla Was miodem na serce.

Zatem! Zmieniamy się!

Już na majówkę będziecie mogli zarezerwować u nas nocleg w nowych Bungalowach „PANORAMA”!!! Na campingu stanie kompleks ośmiu obiektów tworzących piękną architekturę naturalnie wpisującą się w otoczenie. Nowoczesny design to nie wszystko, do dyspozycji oddamy Wam w pełni wyposażone i ergonomiczne wnętrza. Więc jeśli macie ochotę na wypad do Jastarni całą paczką to ta oferta spełni Wasze wymagania, tym bardziej, że położenie bungalowów oferuje niesamowity widok na zatokę!

  • Spa&Beauty – To nie tylko strefa relaksu, ale też miejsce, w którym będziecie mogli zadbać o swoje ciało i duszę! Zupełnie nowe miejsce na mapie campingu! Znajdziecie w ofercie saunę, masaże manicure&pedicure!
  • Dla najmłodszych i nie tylko – nowy plac zabaw! – zwiększamy jego przestrzeń i zmieniamy lokalizację!
  • Profesjonalna Strefa Crossfit. 
  • Wychodząc na przeciw tym, którzy łączą pobyt u nas z pracą zdalną tworzymy strefę Co-worku! Praca z widokiem na zatokę to w końcu czysta przyjemność!
  • Nowe utwardzenie drogi! Nowe ścieżki i alejki, więcej zieleni, klimatyczne oświetlenie i w nowej odsłonie – tablice informacyjne!

O wszystkich zmianach i każdej z osobna będziemy jeszcze tutaj pisać, bo tych przyjemnych detali jest jeszcze mnóstwo. Poza namacalnymi zmianami, zachodzą również te wirtualne! Całkowicie nowa szata graficzna wraz z logo campingu i nową odsłoną naszej strony www pojawi się już niebawem o czym również Wam damy znać. Tymczasem życzymy Wam zdrowia, róbcie kochani formę, bo sezon za pasem i mnóstwo Wspólnego czasu przed nami!

Aloha