Akademia Windsurfingu Pana Nikodema

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema
w Molo Surf

Na terenie naszego campingu, tuż przy plaży nad brzegiem zatoki mieści się Szkoła Sportów Wodnych – Akademia Windsurfingu Pana Nikodema!

W ofercie szkoły znajdziecie nie tylko Szkolenia Windsurfingowe i Kitesurfingowe, ale też Lekcje na WindFoil, WingFoil, KiteFoil, zajęcia Wakeboard i SUP.

Parę słów od właścicieli:

„Akademia Windsurfingu Pana Nikodema to miejsce stworzone przez Windsurferów i Kitesurferów z myślą o przyszłych miłośnikach wiatrowego szaleństwa.

Dlaczego warto nas wybrać?
Naszą największą pasja życiową są sporty wodne. A Windsurfing i Kitesurfing skradł nasze serca, już dawno temu. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i tak od 2009 roku prowadzimy naszą szkołę.

Dokładamy ogromnych starań, żeby każda jedna osoba zaczynająca u nas kurs, otrzymała nie tylko profesjonalną obsługę, mistrzowskie szkolenie, poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim poczuła, że wszyscy razem tworzymy coś większego.

Chcemy żebyś czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Nic nas tak nie cieszy jak Twoje małe i duże sukcesy. Dziel się z nami tym co dobre i niedobre, bo właśnie takie wspólne przeżywanie tworzy tą surferską kulturę.
Mówiąc krótko: chcemy Cię zarazić nasza pasją i powiększać naszą surferską ‚rodzinę’.
Specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń indywidualnych, grupowych oraz firmowych.
Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest posiadanie licencji VDWS oraz PzKite.
Szkolenia prowadzimy po polsku, angielsku oraz niemiecku.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych i licencjonowanych instruktorów posiadający międzynarodowe uprawnienia organizacji VDWS, PSW, IKO oraz PZKITE.
Instruktorzy posiadają ubezpieczenie OC oraz aktualny kurs pierwszej pomocy.
Każdy nasz kursant przed wyjściem do wody otrzymuje kamizelkę asekuracyjną.

ZATEM:
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z Windsurfingiem lub Kitesurfingiem, a ważne jest dla Ciebie doświadczenie, znajomość akwenu i bezpieczeństwo podczas zajęć – to dobrze trafiłeś!
Zabierz ze sobą dobry humor, a o całą resztę zadbamy my:)

pozdrawiamy, Tusia i Nikodem

PS. Umiesz pływać, a nie masz sprzętu? Nic się nie bój, wypożyczysz u nas wszystko do Windsurfingu, Wingfoil, WindFoil, SUP i MegaSUP.

Dla Młodszych miłośników wiatrowego szaleństwa organizujemy obozy windsurfingowe (min wiek 8 lat), a dla tych ciut starszych obozy Kitesurfingowe (min. Wiek 10 lat i 35 kg).

Przekonaj się na własnej skórze i chodź z nami na wodę 😊.”

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema
Godz. otwarcia 9:00-20:00
Nr tel. 608 208 888, 509 931 624
E-mail: tusia@awpn.pl
Strona www: http://WWW.AWPN.PL/
Fb: @AkademiaWindsurfinguPanaNikodema
Insta: @AkademiaWSPanaNikodema