Akademia Windsurfingu Pana Nikodema

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema
w Molo Surf

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema to miejsce stworzone przez windsurferów i kitesurferów z myślą o przyszłych miłośnikach wiatrowego szaleństwa.

Uczymy tu od podstaw windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu, skima oraz SUPa. Szkolenia prowadzimy po polsku, angielsku oraz po niemiecku.
Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych i licencjonowanych instruktorów posiadających międzynarodowe uprawnienia organizacji VDWS, PSW, IKO oraz PZKITE.

Instruktorzy posiadają również ubezpieczenie OC oraz aktualny kurs pierwszej pomocy. Każdy nasz kursant przed wyjściem do wody otrzymuje kamizelkę asekuracyjną.

Dokładamy ogromnych starań, żeby każda jedna osoba zaczynająca u nas kurs otrzymała nie tylko profesjonalną obsługę, mistrzowskie szkolenie i poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim poczuła, że wszyscy razem tworzymy coś większego.

Kitesurfing & Windsurfing w Jastarni

Kursy kitesurfingu i windsurfingu organizuje u nas Akademia Windsurfingu Pana Nikodema. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort adeptów, uczymy w małych grupach na specjalnie do tego przeznaczonym akwenie wodnym. Organizujemy też obozy dla dzieci i młodzieży – kitesurfingu od 10 do 18 lat (min. waga 36 kg), a windsurfingu – od 8 do 18 lat.

Kitesurfing i windsurfing pozwalają poczuć się, jakby tańczyło się na wodzie. Z roku na rok podbijają serca kolejnych osób, a my cieszymy się, że możemy być tego częścią!

Szkolenia z Wakeboardingu

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema oferuje też kursy wakeboardingu. Wakeboard to połączenie surfingu, snowboardu oraz nart wodnych. Do jego uprawiania potrzebna nam jest deska i odpowiednia motorówka, która będzie nas prowadzić po drodze, tworząc za sobą efektowne fale.

Wakeboard uważany jest za jeden z najłatwiejszych sportów wodnych – nie daj się jednak zwieść, że nie będziesz potrzebował instruktora! Nasza doświadczona kadra nauczy Cię właściwych technik utrzymywania się na desce, tak, byś szybko opanował podstawy i mógł samodzielnie wykonywać widowiskowe akrobacje na wodzie!

Jeśli więc chcesz zacząć swoją przygodę z windsurfingiem lub kitesurfingiem, a ważne jest dla Ciebie doświadczenie, znajomość akwenu i bezpieczeństwo podczas zajęć – to świetnie trafiłeś!
Zabierz ze sobą dobry humor, a o całą resztę zadbamy my:)

pozdrawiamy, Tusia i Nikodem

PS. Umiesz pływać, ale nie masz sprzętu? Nic się nie bój, wypożyczysz u nas wszystko do windsurfingu, wingfoil, windFoil, SUP oraz megaSUP.

Do zobaczenia w Molo Surf! 😊

Akademia Windsurfingu Pana Nikodema
Godz. otwarcia: 9:00-20:00
Nr tel.: 608 208 888, 509 931 624
E-mail: tusia@awpn.pl
Strona www: http://WWW.AWPN.PL/
Fb: @AkademiaWindsurfinguPanaNikodema
Insta: @AkademiaWSPanaNikodema