Centrum Sportu i Animacji

Centrum Sportu i Animacji
W Molo Surf

Zajęcia sportowe w Molo Surf spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających – od tych najmłodszych spragnionych gier i zabaw przez młodzież potrzebującą różnego rodzaju rozrywki po dorosłych miłośników sportów lądowych.

Wymagające lekcje z profesjonalnymi instruktorami, możliwość swobodnych szaleństw w skateparku, strefa gier komputerowych – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferujemy. Niezależnie, jakie zajęcia sportowe Cię interesują – nasze bogate zaplecze rekreacyjne Ci je udostępni!

Zajęcia sportowe

Poza bogatą ofertą sportów wodnych dla naszych Gości przygotowaliśmy też niezwykłą i obszerną strefę sportów lądowych – to świetna opcja w bezwietrzny dzień oraz dla każdego, kto preferuje taką formę rozrywki.

Posiadamy wielofunkcyjne boisko do piłki nożnej i do koszykówki, piaszczyste boisko do siatkówki, a także pełnowymiarowy kort tenisowy, gdzie możecie nauczyć się tenisa od podstaw z profesjonalnym trenerem. Istnieje również możliwość zajęć w skateparku oraz na torze deskorolkowym Carver Wave.

Na terenie naszego campingu znajdziecie również strefę crossfit – szereg drążków zamontowanych specjalnie do tego celu sprawi, że ćwiczenia na świeżym powietrzu będą czystą przyjemnością!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wyjątkowy plan zabaw dla dzieci, gdzie znajdziecie m.in. trampolinę, zjeżdżalnię, huśtawki i wiele więcej.

Molo Play Zone

Nasze bogate zaplecze sportowe uzupełnia strefa Molo Play Zone, gdzie zarówno młodsi, jak i starsi mogą zapewnić sobie konkretną dawkę rozrywki! Przygotowaliśmy w niej dla Was m.in. stanowisko gier Xbox, stół do piłkarzyków, stanowisko do ping-ponga oraz dartsy. Molo Play Zone działa dla Was w sezonie wysokim.

Zapraszamy!