Joga

Zajęcia jogi w Molosurf to wspaniały sposób na rozpoczęcie lub zakończenie dnia. Przyjdź na nie o wschodzie słońca, by naładować się pozytywną energią na cały dzień. Przyjdź na nie, gdy słońce zacznie zachodzić, by się wyciszyć i odpocząć. Joga to idealne dopełnienie dnia pełnego atrakcji i sportowych zmagań w Molo Surf. Rozwija nie tylko ciało, ale też ducha.

Zajęcia jogi
w Molosurf

Piaszczysta plaża obok naszej restauracji Ananasy lub przepiękny taras w naszym CHiLLi Barze z widokiem na Zatokę – to właśnie tu odbywają się zajęcia jogi w Molosurf. Prowadzą je wyszkoleni instruktorzy, którzy dostosowują trening do stopnia zaawansowania uczestników.

Organizujemy również wyjątkowy rodzaj jogi w postaci indywidualnych i grupowych zajęć na wodzie – SUP Yoga & Fitness. Jest to połączenie jogi, fitnessu i sportów wodnych. Trening obejmuje rozwijanie równowagi, siły i koordynacji mięśni oraz ćwiczenia oddechowe i relaks.

Zarówno joga klasyczna, jak i na deskach SUP jest i dla początkujących i dla zaawansowanych.

W naszym cotygodniowym planie sprawdzisz w jakich godzinach odbywa się joga. Pamiętaj, by zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie pod nr: 536 229 142!

Zobacz plan tygodnia