Festivalowy Open AIR CAMP w Jastarni

Festivalowy Open AIR CAMP w Jastarni

14.06.2018

Kultowy festiwal Pomorza już za chwilę! Jedziecie? Macie gdzie spać i wypocząć? Tylko u Nas specjalna promocja noclegowa dla uczestników festiwalu Open’er!

To już tradycja, że w czasie Gdyńskiego festiwalu to właśnie Półwysep Helski jest najczęściej wybieranym miejscem noclegu.

Bliskość wody, zdecydowanie mniejszy tłok niż na Trójmiejskich ulicach, a tylko niecała godzina drogi na festiwal!

Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą pobawić się na koncertach Arctic Monkeys, Bluma, Bruno Marsa, Depeche Mode, Young Thug czy innych wykonawców, przygotowaliśmy ofertę pakietu noclegowego na czas Openera (środa-niedziela 4-8.07.2018):

  • OPEN AIR Camp House – 4 noce w 5-6 os. nowoczesnym domku kempingowym to łączny koszt jedynie 1400 PLN (lub 300 PLN / domek / dobę)
  • OPEN AIR Sea View Camp – 4 noce w 4-5 os. przyczepach VIP z panoramicznym widokiem na wodę, w cenie 1400 PLN (lub 300 PLN / przyczepę / dobę)
  • OPEN AIR Student Camp – 4 once w 4 os. przyczepach Komfort lub Standard Plus w rabatowej cenie 800 PLN (lub 200 PLN / przyczepę / dobę)

 

Oczywiście pakiet możecie wzbogacić o pyszne śniadania w naszym ChiLLi Barze na plaży za jedyne 20 PLN/os.!

TO NIE WSZYSTKO! 

Jeśli macie już festiwalową kwaterę, ale chcielibyście przedłużyć urlop o kolejne kilka dni w surferskim klimacie, zapraszamy do rezerwacji wakacyjnych!

Dla uczestników festiwalu, za okazaniem choćby jednego biletu z Opener’a oferujemy rabat 50 PLN za każdą dobę zarezerwowanej przyczepy lub domku kempingowego w terminie od 7-go do 14-go lipca!

Oczywiście oferta jest warunkowana ilością dostępnych domków i przyczep, także nie czekajcie, piszcie lub dzwońcie do nas już dziś tel.505 151 105, email: biuro@molosurf.com

Zapraszamy!

Z Nami Popłyniesz…