II EDYCJA REGAT OUTSOURCING SURFING CUP!

II EDYCJA REGAT OUTSOURCING SURFING CUP!

08.08.2012

Na początek sierpniowego Dłuugiego Weekendu w MOLO SURF odbyła się II-ga edycja amatorskich regat windsurfingowych OUTSOURCING SURFING CUP! W zorganizowanym pod patronatem Związku Liderów Usług biznesowych (ABSL) oraz firmy Infosys całodniowym wydarzeniu zawodnicy i goście bawili się znakomicie!

Po sukcesie zeszłorocznych regat, w ostatni weekend branża outsourcingowa, konsultingowa i prawnicza spotykała się ponownie w MOLO SURF!

Już w sobotę od samego rana amatorzy windsurfingu mogli spróbować swoich sił w 4 wyścigach w kategorii kobiet i mężczyzn.

Kilkanaście zawodniczek i zawodników, pracowników sektora usług biznesowych i ich rodzin rywalizowało w zawodach rozgrywanych bezpośrednio przed naszą bazą. Słaby i bardzo zmienny wiatr oraz uelastycznienie regulaminu zawodów spodowowały, że oglądaliśmy serię pasjonujących wyścigów, z mnóstwem zmian na pozycjach przy każdym nawrocie na bojach, czy finiszach sprintem po porzuceniu deski za ostatnią boją 🙂

Rozgrywane pod patronatem Związku Liderów Usług Biznesowych (ABSL, www.absl.pl) amatorskie regaty windsurfingowe skierowane były do pracowników i rodzin firm branży outsourcingowej, konsultingowej i prawniczej, a także partnerów i kooperantów ABSL! Na starcie pojawili się przedstawiciele firm branży m.in. Citibank, Infosys, czy Thompson-Reuters.

Piekne sierpniowe słońce, seria konkursów organizowanych przez towarzyszących nam animatorów, akompaniament DJ’a sprawiły, że wszyscy nasi goście bawili się znakomicie.

Jak zawsze w MOLO SURF nie zabrakło zabaw i nagród dla naszych milusińskich!

Szczególne gratulacje dla naszych Pań, których rywawalizacja wzbudziła najwięcej emocji na brzegu oraz dla Wojtka Nykowskiego, które seriami prezentował nam manewry taktyczne wyprowadzące go na czołowe pozycje w każdym z wyścigów!

Gratulujemy zwycięzcom – w kategorii mężczyzn na pudle znaleźli się Sylwester Grzebień (zwycięstwo w 3 wyścigach!), Wojciech Nykowski oraz Szymon Grzebień, a w kategorii kobiet ex equo: Malgorzata Brzezińska i Izabella Kotlińska.

Serdecznie gratulujemy!

i ZAPRASZAMY już za rok!

Z Nami Popłyniesz…