Nowości na campingu — skate park, wypożyczalnia rowerów, kawiarenka, fryzjer

Nowości na campingu — skate park, wypożyczalnia rowerów, kawiarenka, fryzjer

25.05.2023

Lubisz aktywnie spędzać czas na wakacjach? Koniecznie musisz nas odwiedzić. Molo Surf to miejsce, które zostało stworzone przez ludzi z pasją do sportów wodnych, wyróżniających się kreatywnymi pomysłami, a także ceniących sobie dobrą zabawę. Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić jak największy komfort wypoczynku i szeroki wybór aktywności sportowo-rekreacyjnych. Na nadchodzący sezon wakacyjny postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty jeszcze więcej sportowej rozrywki, a także udogodnień takich, jak nawet usługi fryzjerskie. Sprawdź, co jeszcze u nas będzie nowego!

Skate Park

Przedstawienie nowości rozpoczynamy od skate parku, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym amatorom jazdy na desce. Cały tor mieści się w krytym hangarze i znajdują się na nim liczne przeszkody o różnym stopniu trudności. Wall, quartery, funbox z murkiem, czy banki to tylko część z nich. Dodatkową nowością jest cuteback wav, czyli centrum sportów deskowych położonych na terenie Molo Surf. Znajduje się tam kryta fala surferskate, na której można ćwiczyć manewry na sucho, a także tor wodny do skimboardingu. Ponadto dla osób chcących sprawdzić swoją umiejętność utrzymywania równowagi została przygotowana slack-line, czyli naprężona lina do chodzenia oraz balance boardy, czyli deski na wałku.

Wypożyczalnia rowerów

Kolejną nowością jest otwarta wypożyczalnia rowerów na terenie naszego campingu. Liczne ścieżki rowerowe pozwalają dojechać między innymi na Hel. To świetne połączenie wypoczynku z aktywnym zwiedzaniem okolicy. Do dyspozycji gości mamy rowery miejskie, górskie i elektryczne. Z pewnością każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie model. Spędzanie urlopu w taki sposób to duże możliwości odwiedzania najciekawszych miejsc i miast wokół Jastarni.

Kawiarenka

Na terenie Molo Surf przygotowaliśmy również strefę chill out’u dla osób lubiących dobrą kawę. W naszej kawiarence, która jest połączona z wypożyczalnią rowerów, można spróbować kaw z różnych zakątków świata, świeżo zmielonych i niezwykle aromatycznych, dodających sił na resztę dnia. Oczywiście goście będą mogli zjeść także coś słodkiego do kawy.

Fryzjer

Jedną z nowości, która z pewnością nas wyróżnia na tle innych campingów, jest możliwość skorzystania z usług fryzjerskich. W specjalnie przygotowanym kamperze mieści się przygotowany salon fryzjerski, który pozwoli naszym gościom zadbać o nienaganną fryzurę i przygotowanie jej na wieczorną imprezę.

Korzystaj z nowości w Molo Surf!

Wprowadzenie nowych usług w Molo Surf zostało podyktowane tym, aby każdy nasz gość mógł czerpać z różnorodności rozrywki i aktywnie spędzać czas. Dzięki temu można zorganizować sobie wycieczkę objazdową po Jastarni, Helu, czy innej miejscowości, spróbować swoich sił w nowym sporcie albo wychillować przy filiżance dobrej kawy. Zarezerwuj swój pobyt w Molo Surf i ciesz się niezapomnianymi wakacjami nad polskim morzem.