Sprzedaż miejsc kempingowych na sezon 2017!

Sprzedaż miejsc kempingowych na sezon 2017!

16.02.2016

Zapraszamy do rezerwacji miejsc kempingowych Molo Surf SPOT Jastarnia na sezon 2017! W ofercie ostatnie miejsca w II-giej i III-ciej linii brzegowej kilkanaście metrów od wody. Parcele położone zarówno na działkach zacienionych jak i nasłonecznionych zależnie od potrzeb! Fantastycznie dużo miejsca na na kempingu i na wodzie!

Ofertę kierujemy do osób zainteresowanych rezerwacją najciekawszych miejsc kempingowych nad wodą, zarówno na cały sezon, jak i na poszczególne tygodnie sezonu 2017r.

Miejsca w centrum kempingu, dla osób preferujących bliską odległość od obiektów sportowych, rekreacyjnych i zaplecza socjalnego, jak i na obrzeżach, dla osób ceniących ciszę i spokój wypoczynku.

Wszystkie parcele wymierzone w wielkościach 10mx7m dla pierwszej linii oraz 8mx7m w II-giej i kolejnych liniach brzegowych.

Dostęp do plaży i linii brzegowej Zatoki Gdańskiej w odległości 5-20m od każdej przyczepy!

Na terenie naszego Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia znajdują się m.in.:

  • Centrum wind & kite MOLO SURF – bogato wyposażone centrum sportów wodnych oferujące kursy windsurfingu, kitesurfingu, wakeboardingu oraz wypożyczenia sprzętu sportowego, w tym skuterów wodnych, katamaranów, desek SUP, kajaków i optymistek, a także przechowalnię sprzętu sportowego,
  • strefa crossfit, wielofunkcyjne boisko sportowe oraz kort tenisowy,
  • sklep spożywczy i sklep z odzieżą GO2HEL,
  • baza gastronomiczna – Molo Surf CHiLLiBar oferujący smaczne śniadania i zestawy lunchowe w ciągu dnia oraz wyszukane drinki i imprezy muzyczne wieczorową porą,
  • zaplecze wypoczynkowe dla najmłodszych – dwa place zabaw oraz świetlica wypoczynkowa z opcją półkolonii lub przedszkola dziecięcego,
  • dwa kompleksy nowoczesnych sanitariatów oraz pralnia odzieży.

Skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości wypoczynku podwyższając co roku standard naszej infrastruktury, obiektów zakwaterowania i obsługi. W 2017 roku planujemy kolejne powiększenie terenu kempingu i rozbudowę bazy wypoczynkowej!

Chcemy, aby czas spędzony w Molo Surf SPOT Jastarnia był atrakcyjny dla Was, waszych rodzin oraz znajomych, z którymi spędzacie wyczekany urlop.

Klientom całosezonowym oferujemy również zimowanie i serwis przyczep kempingowych.

Wszystkie szczegóły w zakresie dostępności poszczególnych parceli oraz warunki cenowe ustalamy indywidualnie pod nr telefonu 505 151 105 bądź mailowo biuro@molosurf.com

Zapraszamy serdecznie 🙂