Wakacje 2023 – spędź je razem z Molo Surf!

Wakacje 2023 – spędź je razem z Molo Surf!

08.03.2023

Wakacje 2023 już za kilka miesięcy, a więc dla wielu osób jest to czas, w którym zaczynają się zastanawiać, gdzie wyjechać na letni wypoczynek. Jednym z głównych kierunków wczasowiczów jest Morze Bałtyckie. Jest to idealny wybór dla osób, które uwielbiają spędzać czas głównie na plaży i w nadmorskich restauracjach oraz pubach. Gdzie więc wybrać się na wakacje 2023?

Zastanawiasz się gdzie jechać na wakacje w 2023? Jastarnia stoi otworem!

Położona na Mierzei Helskiej Jastarnia jest miasteczkiem tłumnie odwiedzanym przez turystów w sezonie letnim. Piaszczyste plaże, port i przystanie to ważne atrakcje tego nadmorskiego kurortu. Wakacje w Jastarni to idealny wybór dla plażowiczów, którzy nie lubią wielkomiejskiego zgiełku i chcących odpocząć w klimatycznych lokalizacjach. Jedną z nich jest Molo Surf, gdzie z pewnością warto spędzić wakacje nad morzem 2023.

Wakacje nad morzem 2023 – co na Ciebie czeka w Molo Surf?

Wakacje 2023 już za kilka miesięcy, więc warto zacząć planować swój wyjazd na letni odpoczynek. Świetnym wyborem będą wakacje w Jastarni, w klimatycznym ośrodku, który dysponuje atrakcyjną ofertą noclegową oraz świetnymi dodatkowymi atrakcjami.

Spędzając wakacje nad morzem 2023 w Molo Surf można wybrać nocleg w luksusowych bungalowach, mobilnych domkach lub przyczepach campingowych. Ogromną zaletą tego miejsca jest niewielka odległość od morza. Po zaledwie kilku lub kilkunastu krokach można znaleźć się na pięknej piaszczystej plaży i poczuć morską bryzę wprost z Bałtyku.

Wakacje nad morzem 2023 w Molo Surf z pewnością zapadną w pamięć ze względu na ilość dostępnych atrakcji. Fani sportów wodnych i motorowodnych mogą skorzystać z wypożyczalni skuterów wodnych i motorówek. Osoby, które wolą spędzać czas aktywnie, ale na lądzie mogą zagrać w tenisa albo z zajęć jogi. Dla najmłodszych jest z kolei przygotowana specjalna oferta animacji, które odbywają się codziennie i są organizowane przez wykwalifikowany zespół animatorów.

Jastarnia i okolice

Wakacje 2023 w Jastarni to możliwość skorzystania między innymi z sześciu letnich plaż kąpielowych. Plaże w tym nadmorskim kurorcie są piękne i można zauważyć różnice pomiędzy nimi, a np. plażami w Mielnie. Miękki i czysty piasek zachęca do wypoczynku nad samym morzem. Kąpieliska dostępne są zarówno od strony otwartego Bałtyku, jak i Zatoki Puckiej.

W zależności od tego, jak chce się spędzić czas można wybrać się do Muzeum Rybackiego Juliusza Strucka albo skorzystać z oferty nocnych wydarzeń, które organizowane są w ramach programy Happy Events. W przypadku wizyty w muzeum można poznać historię rybołówstwa, zobaczyć unikalną ekspozycję narzędzi, a także sieci do połowu ryb. Nocne wydarzenia to między innymi rejsy katamaranem, aerobik, czy mecze siatkówki plażowej. To oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie oferuje Jastarnia na wakacje 2023. Warto jednak się tam wybrać, aby osobiście przekonać się, jak urokliwe to miasto może być.

Ile zostało do wakacji 2023?

Wakacje 2023 rozpoczną się już za niespełna cztery miesiąca. Nastał więc odpowiedni czas na to, aby zaplanować sobie letni wyjazd, podczas którego się odpocznie lub wyładuje pokłady energii. Nocleg można zarezerwować już teraz w Molo Surf!