Zakończenie sezonu w Molo Surf

Zakończenie sezonu w Molo Surf

09.10.2011

No i doczekaliśmy się końca sezonu na Półwyspie.

Był to sezon bardzo intensywny, ciekawy, obfitujący w wiele miłych niespodzianek. Jeśli chodzi o pogodę to daleko nam do Hawaii ale jak na polskie warunki – było rewelacyjnie – duuużo wiatru, sporo słońca i bardzo gorąca atmosfera.

Zaczęliśmy wyjątkowo wcześnie, bo już 29 kwietnia. Już w pierwszy majowy weekend usłyszeliśmy pierwsze pozytywne opinie na temat naszej bazy, pomimo, że jeszcze nie wszystko udało nam się wtedy dopiąć na ostatni guzik. Z każdym dniem było coraz lepiej – przybywało nam sprzętu, instruktorów, udogodnień w bazie (choćby pufy, hamaki, skijet i wiele innych), a co najważniejsze – z każdym dniem przybywało nam zadowolonych klientów!

Z oferty MOLO SURF dla firm skorzystały m.in. Deloitte, Fujitsu, Infosys, czy Sporteum. Poznaliśmy mnóstwo ciekawych osób, których zaraziliśmy naszą pasją i którzy, mamy nadzieję, wrócą do nas w przyszłym sezonie.

Chcieliśmy serdecznie podziękować zarówno naszym klientom jak i instruktorom za ten sezon i życzyć dużo wiatru i ładnej pogody w następnym.

Molo Surf Team 🙂

p.s. Oczywiście żeby nie wypaść z rytmu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą posezonowych wyjazdów szkoleniowych do ciepłych krajów. Za nami już dwa bardzo udane wyjazdy kitesurfingowe, przed nami zbliżające się wyjazdy windsurfingowe. Mamy jeszcze ostatnie miejsca, nie czekajcie!