Podsumowanie sezonu 2019

Podsumowanie sezonu 2019

14.10.2019

Hej!

Jako, że sezon 2019 oficjalnie się już zakończył, chcielibyśmy przedstawić kilka faktów, którymi możemy się pochwalić. Oczywiście jest to przede wszystkim Wasza zasługa… no nasza trochę też!

Na naszym kempingu w sezonie 2019 na obozach bawiło się ponad 700 dzieci! Liczba sprzedanych miejsc dla całosezonowych gości wzrosła do 63, a nasz obiekt odwiedziło łącznie ponad 5000 osób. Udostępniliśmy nasze miejsce i zorganizowaliśmy kilkanaście eventów firmowych! A na tarasie Molo Chilli Baru zorganizowany był pierwszy w historii koncert zespołu ZOUZY!

Musimy przyznać, że Molo Chilli Bar w tym roku był rozchwytywany przez wielbicieli MALINÓWKI, bo sprzedaliśmy ponad 2200 shotów… WOW! Chyba nadamy temu miejscu drugą nazwę: RASPBAR! Na równi znajdują się wielbiciele naszego regionalnego piwa Amber ze zbliżonym wynikiem sprzedaży. Nie mniej nie zawiedli Nas fani nowo powstałego rollbaru z Prosecco. Łącznie sprzedaliśmy ponad 6700 drinków! Mamy nadzieję, że nadal macie siły i pobijemy ten rekord w przyszłym sezonie. Obiecujemy, że wzbogacimy ofertę FREE%, żebyśmy wszyscy razem mogli się dobrze bawić!

Przypominamy, że sezon 2019 był kluczowym w rozwoju Molo Surf ze względu na nową infrastrukturę baru, która pozwoliła cieszyć się pięknymi widokami nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Nowością była również aplikacja kempingowa, z której obecnie korzysta 360 osób!

Wraz z SIÓDME POTY organizowane były zajęcia jogi na tarasie Molo Chilli Baru, które na pewno pojawią się w naszym harmonogramie w przyszłym sezonie.

Dla chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, zminimalizować ból oraz skorygować wady postawy prowadzone były zajęcia z Łukaszem Iwanowskim, czyli „Zdrowo i świadomie”.

Od tego roku również prowadzimy animacje dla dzieci. Cudowna Pani Alicja przez całe wakacje opiekowała się pociechami na naszym kempingu, bawiąc się z nimi od rana do wieczora.

Nie zapominajmy również o recepcji – Oli i Mateuszu, którzy wpuścili tysiące aut przez szlaban i zaprowadzali Was do wakacyjnych domków/ przyczep, robiąc przy tym dzienne maratony. Forma na lato robiła się na bieżąco! 😛 Wielkie pokłony dla Oli, która zna każdą śrubkę w przyczepach i przekazywała swoją wiedzę Mateuszowi!

Imprez w tym sezonie było sporo, wszystko dzięki Weronice, która od lat dba o to, żeby to miejsce wieczorami tętniło gorącą housową muzyką, a w ciągu dnia, żeby było przyjemnie posiedzieć na tarasie i wypić cuudowną lemoniadę…  to z kolei zasługa barmanów i barmanek – Krzysia, Wiki, Gabi, Martynie, Tomkowi, Rudej, Oli, Monice, Zuzi i Karolinie.
 
 
No i nasza Pani Manager Aga! Dla niej największe podziękowania za wytrwałość (w nogach przede wszystkim) i wyrozumiałość dla wszystkich. To dzięki niej ten kemping ciągle się rozwija, a  my razem z nią.

Oczywiście nasze miejsce nie istniałby bez naszych 3 muszkieterów –  Konrada, Krystiana i Piotrka. Chcąc nie chcąc muszą podpisać się pod każdym projektem, więc ta perełka jest po prostu ich!

Ten sezon jest już zakończony, ale my już myślimy o następnym! Startujemy już 25 kwietnia 2020 roku 🙂

Nasz system rezerwacyjny zostanie włączony 1.11.2019, a na aplikacji kempingowej zastaniecie info o mega promocji na rezerwację! Dlatego już teraz zachęcamy do pobrania aplikacji.

 

Stay tuned…

#znamipopłyniesz