AKcja REKRUTacja! Oferty pracy na sezon 2016!

AKcja REKRUTacja! Oferty pracy na sezon 2016!

31.01.2016

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia oraz Centrum wind & kite MOLO SURF na Półwyspie Helskim, zwiększeniem bazy sprzętowej i szkoleniowej poszukujemy osób młodych, aktywnych i nie bojących się wyzwań do pracy w sezonie letnim 2016!
Zakładamy możliwość zatrudnienia również w niepełnym wymiarze godzin, czyli idealne połączenie pracy i wypoczynku nad brzegiem morza…

Naszą misją jest stworzenie największej i najbardziej komfortowej bazy sportów wodnych w Polsce, oferującej swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

W ten sam sposób podchodzimy do doboru naszej kadry! Chcemy, aby dla członków naszego teamu, praca w MOLO SURF stanowiła wyzwanie, ale przynosiła też codzienną przyjemność i niezapomniane wrażenia!

Do obsługi naszego Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia, Molo CHiLLi Bar’u oraz Centrum wind & kite MOLO SURF w sezonie letnim 2016 poszukujemy kandydatów do pracy w terminie maj-wrzesień oraz lipiec-sierpień 2016 na stanowiska:

– INSTRUKTOR WINDSURFINGU

– INSTRUKTOR KITESURFINGU

– ASYSTENT INSTRUKTORA WINDSURFINGU (do przyuczenia na instruktora)

– ASYSTENT INSTRUKTORA KITESURFINGU (do przyuczenia na instruktora)

– BOSMAN / BEACHBOY

– PRACOWNIK BARU / BARMAN(ka)

– LOGISTYK / ZAOPATRZENIOWIEC

– PRACOWNIK OBSŁUGI CAMPINGU.

Szczegółowe informacje znajdziecie pod linkiem poniżej:

!PRACA W MOLO SURF SEZON 2016!

Nie czekajcie! Zgłaszajcie się już dziś!

Praca sezonowa na piaszczystej plaży, w surferskim klimacie, pełna wyzwań ale i dająca olbrzymią satysfakcję. A co najważniejsze – elastyczny wymiar godzin dający możliwość połączenia z wakacyjnych wypoczynkiem na Półwyspie Helskim. Oferujemy nie tylko zakwaterowanie w przyczepach kempingowych, ale też możliwość korzystania ze sprzętu sportowego poza godzinami pracy, szkolenia z obsługi klienta i metodologii pracy na każdym stanowisku pracy!

Naszej ekipie sportowej mentoruje Mariusz MOLO Kowalewski – człowiek legenda polskiego windsurfingu, z ponad 20-letnim żeglarskim doświadczeniem instruktorskim, nad teamem administracyjnym czuwa Konrad Subda – właściciel warszawskiego klubu podróżnika i wieloletni dyrektor finansowo-administracyjny wielu międzynarodowych korporacji. Zespół odpowiedzialny za sprzedaż i marketing prowadzi Krystian Bestry – doradca i były prezes największych firm usług biznesowych na świecie! Przy takich liderach nie tylko nauczycie się bardzo wiele, ale też rozwiniecie umiejętności i kompetencje, których nie spodziewalibyście się nauczyć podczas wakacyjnej pracy!

Zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem:

biuro@molosurf.com