WYJAZD WIND & KITE – KWIETNIOWA TARIFA

WYJAZD WIND & KITE – KWIETNIOWA TARIFA

30.01.2016

W Polsce jeszcze zima, a my już myślimy o jak najszybszym rozpoczęciu sezonu 2016 – najlepiej w gorącym klimacie Hiszpanii!
Zapraszamy na wyjątkowy rodzinny wypad wind&kitesurfingowy do słonecznej Andaluzji, a dokładniej mekki wszystkich pasjonatów sportów wodnych – malowniczej i wietrznej Tarify! Otwierajcie z Nami sezon już w kwietniu!

TARIFA to najdalej na południe wysunięte miejsce w Europie. Leży zarówno nad oceanem, jak i Morzem Śródziemnym. Z olbrzymiej 7-kilometrowej plaży rozciąga się przepiękny widok na Cieśninę Giblartarską oraz Maroko – nawet photoshop nie byłby w stanie wykreować piękniejszych widoków. Lecz nie dla krajobrazów przyjeżdza tu cały świat wind/kitesurfingu, ale dla wiatru który obecny jest tu od 250 do 300 dni w roku – nie ma więc lepszego miejsca w Europie na udoskonalanie swoich umiejętności!

Kwiecień to jeden z najwietrzniejszych dni w roku – 65-75% dni to wiatr powyżej 4 Beauforta, temperatura powietrza w dzień do około 22C (w więc jak latem na Helu), temperatura wody ok 18C (a więc jak latem na Helu 😉

Do zwiedzenia jest 6 spotów wind & kite, które o tej porze roku są łatwo dostępne i niezatłoczone

TERMIN:

09.04 – 18.04.2016 (9 noclegów)

Proponujemy 2 opcje zakwaterowania: campingową – w 4 osobowych bungalowach lub apartamentach na Campingu TARIFA w centralnej części najpiękniejszej plaży regionu – Los Lances, w sercu parku krajobrazowego El Estrecho lub w dwuosobowych pokojach ze śniadaniami w oddalonym o 200m Hotelu Arte Vida.

Obie miejscówki znajdują się nad wodą, na terenie campingu znajduje się restauracja serwująca lokalne specjały, bar, a także minimarket. Do dyspozycji gości jest również basen oraz plac zabaw dla najmłodszych. Natomiast hotel Arte Vida to wspaniałe widokowe, słoneczne tarasy, klimatowy bar i oczywiście baza wind&kite oferująca najnowszy sprzęt i szkolenia.

Przygotowaliśmy dla Was 3 opcje pakietów wyjazdowych, zawierających m.in. przelot, zakwaterowanie, transfery do Tarify i na miejscu na spoty, w zależności od uzgodnionego planu dnia lub prognozy wiatrowej, wspólne atrakcje, ale też pełną niezależność (wypożyczenie samochodów) i opcje zniżkowe dla Waszych milusińskich.

Proponujemy również bardzo atrakcyjne opcje szkoleń (w tym szkolenie wind z Mariuszem MOLO Kowalewskim), niskokosztowe i elastyczne opcje wypożyczenia sprzętu kite, który zabieramy z Polski oraz atrakcje dodatkowe, w tym: Molo Surf Party w jednym z pobliskich barów na rozpoczęcie wyjazdu i wspólną kolację integracyjną w kultowej hiszpańskiej restauracji w centrum Tarify.

Sprawdżcie szczegóły wyjazdu, zakwaterowania i poszczególnych pakietów na WIND&KITE TARIFA2016

a także zapoznajcie się z Tarifą oglądając prezentację załączoną poniżej!

Zapisy/rezerwacje oraz dodatkowe info pod nr tel. 505 151 105 lub biuro@molosurf.com

Serdecznie zapraszamy!