Wypożyczalnia sprzętu – skutery wodne i motorówki

Wypożyczalnia skuterów wodnych
W Molo Surf

Na terenie naszego campingu znajduje się też wypożyczalnia skuterów wodnych. Poza skuterami oferuje ona cały szereg różnych wodnych atrakcji, z których możesz skorzystać. To świetna alternatywa dla surferów w bezwietrzny dzień oraz dla tych, którzy nie przepadają za deską, ale również kochają adrenalinę i wodne szaleństwa.

Nasza wypożyczalnia skuterów wodnych znajduje się zaraz obok Molo Beach Baru. Jest dla Ciebie czynna we wszystkie dni tygodnia.

Atrakcje dla osób lubiących adrenalinę

Wypożyczalnia skuterów wodnych w Molo Surf daje Ci przepustkę na podróżowanie po Bałtyku i Zatoce. Weź stery we własne ręce i zaplanuj z nami swoją podróż. Jesteś nowicjuszem? Spokojnie – posiadamy bogatą ofertę szkoleń i kursów!

Możesz skorzystać z niezawodnego skutera Yamaha V1 110 KM. To model idealny do rekreacyjnej jazdy – nawet dla początkujących. W ofercie mamy też motorówki RIB, czyli łodzie pontonowe ze sztywnym dnem.

A dla spragnionych dalszych i dłuższych podróży mamy wyjątkową ofertę odbycia rejsu po całej Zatoce Puckiej! Wyobraź to sobie: możesz popłynąć do Helu, Trójmiasta lub Pucka i zwiedzić tam to, na co masz ochotę, a po drodze zobaczyć najpiękniejsze miejsca Zatoki – jak Rewę Mew!

Zarezerwuj swoją podróż marzeń dzwoniąc na nr: 730 603 030

Zatoka Pucka czeka na Ciebie!