Cykliczne wydarzenia w Jastarni dla naszych gości: turnieje, zawody i inne zajęcia sportowe!

Cykliczne wydarzenia w Jastarni dla naszych gości: turnieje, zawody i inne zajęcia sportowe!

25.06.2023

Jastarnia to miasto położone w województwie pomorskim na pięknej Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z pięcioma kąpieliskami, portem morskim i trzema przystaniami morskimi przyciąga co roku tłumy turystów. Jastarnia to także miejsce, gdzie mieści się Molo Surf, czyli prawdziwe centrum rozrywki z możliwością noclegu. Obiekt ten został zbudowany przez ludzi z pasją do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy. Cyklicznie więc w Jastarni są organizowane wydarzenia, które zachęcają do wspólnej rozrywki i aktywności fizycznej, zarówno osoby starsze, jak i młodsze.

Turnieje siatkówki plażowej

Siatkówka uważana jest za nasz drugi sport narodowy, choć wiele osób jest zdania, że powinna ona królować ze względu na liczne sukcesy, jakie osiągają Polscy zawodnicy na arenie międzynarodowej. Co ciekawe, również w siatkówce plażowej mamy, czym, a raczej kim się pochwalić. Nie tak dawno Polacy w składzie Piotr Kantor i Jakub Zdybek zajęli czwarte miejsce w turnieju Beach Pro Tour Challenge w Espinho.

Czy Ty też chcesz poczuć się jak gwiazda siatkówki plażowej? Uwielbiasz ten sport? W Molo Surf dysponujemy specjalnie przygotowanym boiskiem do siatkówki, na którym nasi goście mogą zorganizować sobie turniej. Jest to świetna okazja do tego, aby podczas urlopu zapewnić sobie aktywny wypoczynek.

Turnieje ping-ponga

Ping-pong, a inaczej tenis stołowy, to ekscytująca gra, która cieszy się ogromną popularnością. Dlatego specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy stoły do ping-ponga, na których można nieodpłatnie zorganizować sobie amatorskie rozgrywki wśród znajomych lub innych gości Molo Surf. Wystarczy zgłosić nam chęć zorganizowania takiego wydarzenia, a my z chęcią pomożemy w całym przedsięwzięciu.

Zajęcia jogi

Poza rywalizacją sportową organizujemy także spotkania dla miłośników jogi. Zajęcia są świetnym sposobem na rozpoczęcie i zakończenie dnia. O wschodzie słońca można naładować baterie pozytywną energią, a po zachodzie wyciszyć się i odpocząć po całym dniu atrakcji, jakie na Ciebie czekają w Molo Surf. Zajęcia z jogi na piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Zajęcia sportowe z trenerem

Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych mamy przygotowaną specjalną ofertę na zajęcia sportowe z trenerem. Organizowane są między innymi na skate parku Molo Surf. Poza tym nasi goście mają możliwość skorzystania z nauki surfowania na suchej fali. Z pewnością dla wielu osób będzie to niesamowita przygoda, która wzbudzi zainteresowanie nowym sportem! Wszystkie zajęcia sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

Harmonogram i rejestracja

W Molo Surf stawiamy na aktywny wypoczynek, ale nie zapominamy także o relaksie w stylu slow down. Niemniej, jeśli ktoś chce skorzystać z zajęć jogi, zorganizować jakiś turniej lub skorzystać z nauki surfowania, może się do nas zgłosić, a my podamy wszystkie niezbędne informacje. Zachęcamy także do kontaktu osoby, które chcą zorganizować jakiś turniej dla innych gości lub wraz ze swoimi przyjaciółmi!