Długi weekend w MoloSurf ! Relacja !

Długi weekend w MoloSurf ! Relacja !

24.06.2011

Za nami piękny czerwcowy weekend Bożego Ciała! Wraz z naszymi kursantami i gośćmi bazy MOLO SURF spędziliśmy go bardzo aktywnie. Od połowy zeszłego tygodnia bardzo mocno wiało, na początku ze wschodu i południa, a w weekend już stabilnie od zachodu.

Od czwartku rana nasza baza była pełna gości ze wszystkich stron Polski, ale i z Europy. Bardzo wyczerpujący dzień zakończyliśmy oczywiście na naszej strefie VIP Chillout na specjalnie przygotowanym BOŻE MOLOSURF PARTY 2011. Zabawa trwała do późnej nocy i jak się okazało był to pierwszy z czterech intensywnych dni, ale też intensywnych wieczorów na bazie. Szczególnym powodzeniem cieszyły się nasze pufy CLTN, które wszyscy wykorzystywalismy do odpoczynku po pływaniu, obserwacji szaleństw na wodzie, a wieczorami do gorących dyskusji nad wodą.

Od soboty ilość pływających trochę się zmniejszyła, za to ilość wypoczywających na naszych leżakach, pufach, hamakach – znacznie wzrosła! I wcale nie był to efekt słabszego wiatru, ale przede wszystkim słonecznej pogody, no i lekkiego zmęczenia materiału po kolejnej imprezie nazwanej roboczo URODZINY GO2HEL (tak żeby nikomu nie wytykać wieku :)).

Większość z gości, którzy przyjechali tylko na weekend, zdecydowala się zostać aż do późnej nocy w niedzielę, albo aż do poniedziałku. To chyba efekt fantastycznej atmosfery, przyjemnej muzyki i mamy nadzieje bardzo dobrej zabawy!

Zapraszamy ponownie jak najszybciej!