I-sze URODZINY MOLO SURF!!!

I-sze URODZINY MOLO SURF!!!

17.06.2011

Kto nie dotarł – niech żałuje! Ostatni urodzinowy tydzień w MOLO SURF to mnóstwo atrakcji, pozytywnej energii i dobrej zabawy! Fantastyczny koncert CITY BUM BUM, strefa kibica SURFEURO ’12, kurs instruktorski IKO, a wszystko to przy bardzo sprzyjającej pogodzie!

Już od początku weekendu Bożego Ciała w fantastyczny nastrój wprowadził nas energetyczny i widowiskowy performance zespołu CITY BUM BUM. Poprzedzony podkładem urodzinowego grilla fantastyczny show naszych bębniarzy, zakończyła integracja grupy w naszej strefie VIP chillout! Dzwięki bębnów słychać było w Chałupach przez cały Boży weekend.

Piątek 8.06. upłynął nam pod znakiem szkoleniowego wiatru, idealnego dla odwiedzających nas gości SPORTEUM TENNIS&SKI, którzy liczną grupą przybyli bawić się z nami w ten atrakcyjny czerwcowy weekend! Oczywiście wieczorem – liczną grupą zainaugurowaliśmy EURO ’12. Od 8.06. do końca mistrzostw, w naszej strefie działa Strefa Kibica SURFEURO! Na dużym ekranie, w komfortowych piaszczystych warunkach, co wieczór dopingujemy naszym, a od wczoraj już niestety głównie naszym faworytom turnieju 🙂

Sobota i niedziela 9-10.06 to zmienna pogoda, można więc było poćwiczyć na windsurfingu, ale też pośmigać na skuterach wodnych, czy popróbować na wake’u. Wszystko w akompaniameńcie fantastycznie chilloutowej muzyki i non-stop pracującego grilla. Większość gości praktycznie nie opuszczała bazy przez okrągłe 18 godzin w ciągu dnia!

Od niedzieli w MOLO SURF ruszył kurs instruktorski dla instruktorów i asystentów IKO. Na profesjonalnie przygotowany kurs teoretyczny, wraz z praktycznymi elementami szkolenia IKO zdecydowało się kilkunastu kandydatów. Po niemalże całym tygodniu szkoleń, już dziś wiemy, że wszyscy zakończyli kurs pełnym sukcesem!

Urodzinowy tydzień kończymy dziś kolejnym eventem integracyjnym gości znanego banku korporacyjnego, którzy bardzo liczną grupą zdecydowali się odwiedzić MOLO SURF jeszcze przed sezonem. Solidne warunki wiatrowe dla amatorów winda, ale też kite’ciarzy, atrakcje bazy MOLO SURF, plus dodatkowe adrenalinowe atrakcje czekające na naszych gości na Półwyspie Helskim gwarantują dobrą zabawę i pełną satysfakcję także z tego czerwcowego weekendu!

Podsumowując cały urodzinowy tydzień MOLO SURF: Kto nie dotarł – niech żałuje! Następna szansa na urodzinową zabawę – już za rok! Natomiast już od jutra – przygotowania do wysokiego sezonu! Już za tydzień, dwa – Chałupy czeka na lipcowy najazd gości! Kto nie chce pływać w tłoku – to jest naprawdę last minute…. Zapraszamy jak najszybciej! Z Nami Popłyniesz…

ps. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Klientom, którzy odwiedzili nas w ostatnich kilkunastu dniach, naszym instruktorom i pracownikom obsługi za przygotowanie eventów. No i dziękujemy MOLOwi, że zdecydował się z własnej woli na Urodzinową kąpiel w Zatoce!