Jastarnia SPA — strefa relaksu w pakiecie dla gości

Jastarnia SPA — strefa relaksu w pakiecie dla gości

11.05.2023

Jastarnia SPA w Molo Surf — to tutaj znajdziesz ukojenie po całym dniu!

Jastarnia to jedno z najpiękniejszych miejsc na Mierzei Helskiej, które przyciąga turystów nie tylko w sezonie letnim. Wspaniałe krajobrazy, malownicze plaże oraz bogata infrastruktura turystyczna to tylko niektóre z uroków tego zakątka Polski.

Dla miłośników wypoczynku i relaksu przygotowaliśmy tutaj specjalną strefę Spa & Beauty, która w tym roku jest darmowa dla gości campingu Molo Surf!

Strefa relaksu w Molo Surf

SPA w Jastarni w Molo Surf to miejsce, gdzie każdy może zaznać relaksu duszy i ciała. Dla naszych gości udostępniamy dwie przestronne strefy odpoczynku — górną i dolną. W obu oferujemy szeroką gamę odnawiających zabiegów, z których można skorzystać delektując się orzeźwiającym aperolem z naszego Beach Baru tuż obok.

Sauna

SPA w Jastarni nie mogłaby się obyć bez uzdrawiającej sauny, dzięki której można skutecznie i szybko zredukować stres, przyspieszyć swoją przemianę materii, poprawić krążenie i oczyścić skórę.

W naszej strefie relaksu czeka na Państwa wyjątkowa sauna fińska, z której rozciąga się panoramiczny widok na Zatokę. To jedyna taka sauna na Mierzei Helskiej, warto więc zarezerwować kilka chwil, by ją odwiedzić.

Jacuzzi

W naszej strefie SPA w Jastarni mogą również Państwo skorzystać z odprężających sesji w jacuzzi.

Jacuzzi, zwane również wanną z hydromasażem, pierwotnie zostało stworzone dla sportowców w celu rehabilitacji po treningu. Obecnie jest to bardzo często wykorzystywana forma relaksu, która skutecznie regeneruje układ mięśniowy i nerwowy, działając kojąco na cały organizm.

Sesje w jacuzzi pomagają rozluźnić spięte mięśnie i zmniejszyć ból, a ciepła woda w połączeniu z ciśnieniem powietrza poprawia krążenie krwi, co pomaga dotlenić tkanki, a tym samym przyspieszyć procesy regeneracyjne organizmu.

Jastarnia SPA w Molo Surf

Jastarnia SPA w Molo Surf to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Warto tu przyjść po całodziennych szaleństwach na wodzie w naszym Centrum Sportów Wodnych lub podczas przerwy w pracy zdalnej w naszej strefie Chill&CoWork.

Zapraszamy na błogie chwile relaksu w najbardziej urokliwym zakątku Półwyspu Helskiego!