Strefa coworkingowa w Molo Surf!

Strefa coworkingowa w Molo Surf!

12.05.2023

Coraz więcej ludzi docenia zalety pracy zdalnej, a to właśnie umożliwiają coraz popularniejsze przestrzenie coworkingowe. Dlaczego są one tak atrakcyjne i jak połączyć pracę z relaksem w jednym miejscu?

Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest nasza strefa coworkingowa Work&Talk! To tutaj, w samym sercu rajskiego Półwyspu Helskiego, możesz wspiąć się na wyżyny swojej produktywności, podziwiając jednocześnie bajecznie piękne widoki, jakie oferuje ten niezwykły zakątek Polski!

Przestrzenie coworkingowe — dlaczego są popularne?

Przede wszystkim przestrzenie coworkingowe oferują dużą swobodę pracy. Nie ma konieczności przesiadywania w biurze przez 8 godzin, a wszystkie zadania można wykonywać w dogodnej dla siebie porze i miejscu. Dzięki temu można dopasować zawodowy harmonogram do swojego stylu życia i zaoszczędzić czas.

Ponadto przestrzenie coworkingowe umożliwiają poznanie nowych ludzi, nawiązywanie licznych kontaktów biznesowych i wymienianie się doświadczeniami. To również doskonałe miejsca do realizacji własnych pomysłów — zwłaszcza jeśli strefa coworkingowa pobudza naszą pasję i wyobraźnię.

Tak jest też w Molo Surf — bezpośrednia bliskość zapierającej dech w piersiach natury pozwala wyciszyć umysł, osiągnąć najwyższe skupienie i zainspirować do tworzenia nowych projektów.

Strefa coworkingowa — połącz wypoczynek z pracą

Strefa coworkingowa w Molo Surf to innowacyjnie zaprojektowana przestrzeń, która zapewni komfortowe warunki pracy nawet najbardziej wymagającym. Wyposażona jest w ergonomiczne krzesła i fotele oraz wygodne sofy i hamaki i może pomieścić nawet 25 osób jednocześnie.

Nasza strefa coworkingowa posiada szybkie i stabilne łącze WiFi, które zapewnia sprawne przesyłanie danych, a także liczne ekrany i kody QR, które przekierowują do trendujących filmów oraz inspirujących case studies.

Zapewniamy tu funkcjonalne miejsca do spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji — w tym przestronną salę konferencyjną z oknami wychodzącymi na malowniczą Zatokę Pucką.

Dla pełnej wygody naszych gości strefa Work&Talk znajduje się w bezpośredniej bliskości naszego zaplecza gastronomicznego, w którym można zjeść pyszne posiłki przygotowane ze świeżych, lokalnych produktów i napić się orzeźwiających drinków. Jest też w całości klimatyzowana, co gwarantuje najwyższy komfort pracy nawet podczas największych upałów.

Od kiedy zaczynamy?

Nasza strefa coworkingowa Work&Talk jest dostępna dla Państwa już od majówki.

Poza idealnymi warunkami do pracy zdalnej nasz SPOT Molo Surf zapewnia wyjątkowe atrakcje, takie jak naukę kitesurfingu czy windsurfingu z wykwalifikowanymi instruktorami, przestronne przestrzenie do licznych sportów lądowych (m.in. boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz pełnowymiarowy kort tenisowy) oraz zaciszne miejsca do wypoczynku, jak strefa Spa & Beauty, w której można zaznać błogiego relaksu, korzystając m.in. z sauny fińskiej i jacuzzi.

Zapewniamy także bogatą ofertę zakwaterowania — od klimatycznych przyczep campingowych po luksusowe bungalowy z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Zapraszamy do skosztowania nowego wymiaru pracy zdalnej w Molo Surf!