LIPCOWY SZAŁ POGODOWY!

LIPCOWY SZAŁ POGODOWY!

23.07.2014

Już od weekendu Bożego Ciała zaczęlismy wysoki sezon letni 2014! Mnóstwo gości, zainteresowanych kursantów, naszych stałych bywalców zarażonych na dobre wind i kitesurfingiem. Specjalnie dla was przygotowaliśmy letnią ofertę promocyjną kursów indywidualnych wind&kite! To najszybsza metoda szkolenia!

Końcówka czerwca i początek lipca to wybitnie sprzyjające warunki wiatrowe! Mocny, stabilny wiatr, przy słonecznej pogodzie i umiarkowanie ciepłej temperaturze – nic więcej nie potrzeba aby nasza baza i zatoka zaroiła się od amatorów wodnego szaleństwa!

Bardzo zadowoleni byli także nasi młodzi obozowicze, pierwsze lipcowe turnusy kończyli z umiejętnościami pływania w ślizgu!

Kolejne tygodnie lipca to z kolei wybitna pogoda dla leniwców! Plażing, skimboard i sporty motorowodne – to nasza odpowiedź na osłabienie wiatrowe i upalną letnią pogodę! Biorąc pod uwagę że temperatura Bałtyku przekroczyła 20st C, a temperatura Zatoki to już 23st C – mamy w Chałupach warunki niemalże brazylijskie!

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną mega promocję – kursy indywidualne 'sam na sam z instruktorem’, czyli najefektywniejszy sposób szkolenia, zwłaszcza dla początkujących!

Dla kiteciarzy spragnionych wiatru – efektywnie wykorzystujemy każdy pojawiający się północny wiatr – pakujemy nasz ponton i przemieszczamy się na Mewią Rewę – wysepkę na środku Zatoki z pełnym wiatrem i super płaską wodą. Nigdzie nie ma lepszych warunków do szkolenia, a wycieczka na Mewie, to również fantastyczna wyprawa widokowa!

Zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia naszego Centrum wind&kite jak najszybciej! Warto tym bardziej, że już przygotowujemy kolejną ofertę promocyjną na końcówkę sierpnia i wrzesień!

Zapraszamy!