WIOSENNE EVENTY FIRMOWE W MOLO SURF!

WIOSENNE EVENTY FIRMOWE W MOLO SURF!

21.06.2014

Jak co roku końcówka maja i początek czerwca to sezon eventów integracyjnych w MOLO SURF! Windsurfing, kitesurfing ale też skutery wodne, wakeboard, adrenalinowe wycieczki pontonami RIB, czy też hit tego sezonu: parasailing na Bałtyckich falach! A wieczorem barbecue, open bar i fantastyczna muza do białego rana!

Już od połowy maja w naszej bazie zagościli nasi stali goście eventowi, ale też nowe firmy, które w niekonwencjonalny sposób postanowiły zintegrować swoich pracowników i klientów.

Niemal każdego dnia na wodzie pojawiali się amatorzy pływania integracyjnego wind & kite ;), wakeboardu, zabawek wodnych, czy pasjonującego szkolenia na katamaranie. W tym roku nie brakuje wiatru, jest stosunkowo ciepło, więc integracja poszczególnych grup odbywa się cały czas bezpośrednio na naszych hawajskich tarasach. Na pufach czy hamakach, przy dobrym drinku, nawet osoby niepływające mogą wspaniale się bawić, a amatorzy sportów wodnych bez wytchnienia wybierają kolejne atrakcje z bogatego pakietu PLUS, który oferujemy naszym klientom eventowym. Hitem tego roku są adrenalinowe loty parasailingowe.

Do połowy czerwca odwiedziło nas już 8 grup zorganizowanych, z czego duża część skorzystała też z naszej oferty wieczornego barbecue 'Hawai Party’, gdzie przez całą noc goście bawili się w hawaiskim klimacie, przy wspaniałej muzyce kilka metrów od brzegu morza.

Wszyscy podkreślali wspaniałą atmosferę tego miejsca, a większość z pewnością wróci do nas jeszcze w tym sezonie!

Dziękujemy i zapraszamy.