MOLO SURF na Targach Wiatr i Woda!

MOLO SURF na Targach Wiatr i Woda!

02.04.2014

Od czwartku 3-go kwietnia aż do niedzieli 6-go kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie uczestniczyliśmy w Targach Wiatr i Woda 2014 – największym wydarzeniu branży! Na z pewnością najładniejszym, chilloutowym stoisku, wśród gości odwiedzających MOLO SURF rozlosowaliśmy darmowe kursy i obozy wind & kite!

Największa impreza wystawowa sportów wodnych w Polsce!

Żeglarstwo, sporty motorowodne, jachty, łodzie, turystyka krajowa i zagraniczna, a przede wszystkim – pierwszy raz w tym roku – Wioska Windsurfingowa! Tuż obok płyty głównej stadionu, w specjalnie wydzielonej surferskiej strefie – tam znajdowało się stoisko MOLO SURF!

Jak zwykle u nas: hawajski chilloutowy klimat, pokazy najnowszego sprzętu North, warsztaty wind i kitesurfingowe, nowości z branży!

Wśród gości, którzy odwiedzili nas w ten kwietniowy weekend, przygotowaliśmy specjalne nagrody niespodzianki – gadżety od MOLO SURF oraz dwie Nagrody Główne:

– dla młodzieży: OBÓZ WIND lub KITE 2014 w MOLO SURF oraz

– dla dorosłych: KURS WIND lub KITE do wykorzystania w naszej bazie w Chałupach przez cały sezon 2014!

I oczywiście nagrody dodatkowe: trickboard, lycry, koszulki MOLO SURF, gadźety!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, wypełnili zgłoszenia na kursy i obozy, gratulujemy też zwycięzcom naszych konkursów!

Do zobaczenia w sezonie w Chałupach!