WYJAZDY SZKOLENIOWE NA NAJLEPSZE SPOTY!

WYJAZDY SZKOLENIOWE NA NAJLEPSZE SPOTY!

15.04.2014

VIP windsurfing z zakwaterowaniem w kameralnej, eksluzywnej willi z basenem na pięknej greckiej wyspie Lefkada! Dla kitesurferów – HAMATA z najlepszymi w Egipcie statystykami wiatrowymi na wiosnę! A do tego wyjazd wind & kite do naszej ulubionej bazy w SOMA BAY! Sprawdźcie nasze oferty wiosennych wyjazdów szkoleniowych!

Wspaniałe uzupełnienie oferty letniej sezonu 2014 – majowy wyjazd kite’owy do HAMATY, czerwcowy rajd wind & kite z dodatkowymi atrakcjami do SOMA BAY, a na deser – październikowy VIP exclussive windsurfing na greckiej wyspie Lefkada! A w przygotowaniu także – pierwszy raz w ofercie – wielka laguna Dakhla Marocco!

MAJ 2014:

Spojrzeliśmy na statystyki wiatrowe i nie mogliśmy wybrać inaczej! 55% dni z wiatrami powyżej 20 węzłów, 80% dni z wiatrami powyżej 16 węzłów, 92% z wiatrami powyżej 12 węzłów! HAMATA – najciekawsze majowe miejsce dla kitesurferów!

http://www.molosurf.com/wyjazd/44-hamata–kitesurfing!!!.html

CZERWIEC 2014:

Luksusowy hotel z aquaparkiem! Szeroki płytki spot idealny do nauki zwrotów czy skoków! Dodatkowe atrakcje (quady, wycieczki na wielbłądach, snoarking i nurkowanie z łodzi na rafach Morza Czerwonego)! To wszystko w naszym ulubionym miejscu w Egipcie: SOMA BAY już w czerwcu

http://www.molosurf.com/wyjazd/45-weekend-czerwcowy-z-mega-egipskimi-wiatrami.html

PAŹDZIERNIK 2014:

Ekskluzywny wyjazd VIP windsurfing na grecką wyspę Lefkada. Zakwaterowanie kameralnej WILLA PONTI – prywatnej kilkupokojowej willii z basenem, położonej w na urokliwym wzgórzu z panoramą wyspy, w pobliżu jednego z najciekawszych spotów windsurfingowych w Grecjii. Do dyspozycji 2 auta 4×4 do dojazdów na spot i wycieczek alternatywnych.

http://www.molosurf.com/wyjazd/46-vip-lefkada–windsurfing-2014-10-02.html

Info na temat wyjazdów: Agnieszka, 58 351 47 70, a.wantke@tanieodpoczywanie.pl
www.tanieodpoczywanie.pl ; www.windsurfing.travel

Info na temat szkolenia : Molo, 601 888 897 , biuro@molosurf.com