MOLO SURF Team trip Brasil!

MOLO SURF Team trip Brasil!

25.12.2011

Po udanym sezonie 2011 oraz kilku wyjazdach do Egiptu, część naszej ekipy udała się na stałe, na przeczekanie zimy do Brazylii! Sezon brazylijski zaczyna się od początku września i trwa do połowy stycznia, stanowi więc idealną alternatywę dla tych, którzy jeszcze przed Wigilią chcą podszkolić swoje umiejętności kitesurfingowe! Kurs kitesurfingu w Brazylii? To jest to!

Napisz do nas: nick.wojcik4391@gmail.com. Najbardziej profesjonalne kursy kitesurfingu w Brazylii – Mistrzyni Polski 2013 i Przemek Wójcik „Przemass”.

Nasi brazylijscy rezydenci -Przemek Wójcik i Mistrzyni Polski Katarzyna Lange spędzili na treningu w Brazylii 5 miesięcy !

Tym razem współpracowaliśmy z Darkiem Marchewką i hotelem Surf Village w Guariju w stanie Ceara.

Hotel oferuje komfortowe warunki pobytu, nad samym oceanem, w otoczeniu palm i gęstej nadmorskiej roślinności. Wszelkie ewentualne niedogodności rekompensuje klimat brazylijskiej plaży i fantastyczna latynoska muzyka!

Ta okolica charakteryzuje się dużą ilością, pewnie jednych z najlepszych na świecie, spotów do uprawiania kitesurfingu. Przede wszystkim fantastyczne, pewne i przewidywalne warunki wiatrowe! Do tego rozległe, płytkie i bezpieczne laguny z super płaską wodą! Kombinacja tych elementów zapewnia szybki progres na każdym stopniu zaawansowania.

Kolejną atrakcją są równe fale na pełnym oceanie, pozwalające na naukę surfingu o każdej porze dnia.

Wiekszość pobytu upływa nam na szkoleniach tricków kite na najbliższej lagunie. Płytki akwen, płaska woda, stabilny, mocny wiatr, po prostu rewelacja!

Nie brakuje też wycieczek na inne spoty, na otwarty ocean, na dużą falę. Nasi kursanci sami wybierają optymalne warunki, my zajmujemy się organizacją wypraw!

Jak widać na załączonych fotkach, nie brakuje też niespodzianek: kite’owych ślubów, brazylijskich wave’owców (umieją naprawdę dużo), czy nagłych skorpionów pod poduszką 🙂

W naszej mikołajowej galerii znajdziecie najlepsze ujęcia z ostatnich 3 miesięcy. Sprawdźcie sami. Pełna galeria zdjęć już na Facebook’u http://www.facebook.com/MoloSurf.

Wkrótce ciąg dalszy….

Sprawdź naszą ofertę wyjazdową!

Wszelkie informacje o naszych wyjazdach do Brazylii (w tym i w kolejnym sezonie) dostępne bezpośrednio u naszego brazylijskiego rezydenta Przemassa 🙂 pod adresem nick.wojcik4391@gmail.com lub tel 798 838 997.