OBOZY MŁODZIEŻOWE 2015 Jastarnia!

OBOZY MŁODZIEŻOWE 2015 Jastarnia!

03.11.2014

Ponad 200 obozowiczów uczestniczyło w naszych obozach wind & kite MOLO SURF CAMP 2014 na Półwyspie Helskim! W tym roku rozszerzamy ofertę także o obozy windusurfingowo-tenisowe oraz obozy multisport! Zapraszamy do naszej nowej bazy w Jastarni. Znakomita atmosfera i mnóstwo atrakcji na wodzie i nie tylko!

Wśród rówieśników w podobnym wieku, pod okiem najlepszych specjalistów – instruktorów żeglarstwa, windsurfingu i kite, wychowawców AWF i ratowników WOPR -poznajcie tajniki najciekawszych sportów wodnych na Bałtyku!

Windsurfing, kitesurfing, wakeboarding, żeglarskie, katamarany, narty wodne… Ale to nie wszystko: trickboard, longboard, skimboard, SUP…. a do tego alternatywnie: tenis, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, crossfit…

Centrum wind & kite MOLO SURF już od startu w maju 2011 roku otrzymało bezapelacyjnie status najbardziej komfortowej bazy surfingowej na Półwyspie Helskim. Wyposażenie naszej szkoły, dostępność sprzętu, a przede wszystkim szeroka gama atrakcji i najwyższa jakość obsługi zostały wielokrotnie potwierdzone najwyższymi ocenami klientów!

W 2015 roku nasze obozy dzieciece, młodzieżowe i studenckie organizujemy po raz pierwszy w naszej bazie Molo Surf SPOT Jastarnia w formule miasteczka obozowego nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Dla naszych obozowiczów przygotowaliśmy też specjalne atrakcje w postaci regat windsurfingowych i regat na deskach SUP kończących każdy turnus szkoleniowy. Nie zabraknie oczywiście pozostałych zajęć integracyjnych i wycieczek krajoznawczych!

Noclegi jedynie w przyczepach obozowych – żadnych mokrych namiotów 😉

Sprawdźcie naszą ofertę! Ostatnie miejsca na lipiec i sierpień czekają!

obozy młodzieżowe 2015!

Zapraszamy też do oglądania szerokiej relacji foto z każdego z turnusów obozowych!

http://www.molosurf.com/galeria/

Nie czekajcie! Dzwońcie na nr tel. 505 151 105 lub piszcie na biuro@molosurf.com