ZIMOWANIE NA NAJLEPSZYCH SPOTACH!!! c.d.

ZIMOWANIE NA NAJLEPSZYCH SPOTACH!!! c.d.

29.10.2014

Sezon zimowy w pełni, ale my nie zwalniamy tempa sezonu letniego! Wspólnie z naszym partnerem – biurem podróży dla aktywnych SURFSKI – przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo rozgrzewającą ofertę wyjazdową na najlepsze spoty wind & kite sezonu zimowego – kultowego SOMA BAY, komfortowego DAHAB-u oraz do wietrznej HAMATY! A na wiosnę: Hiszpania, Grecja i Maroko!

Sezon zimowy kontynuujemy na egipskich spotach. Oprócz naszej ulubionej miejscówki w SOMA BAY proponujemy już w lutym kite w Hamacie, a w marcu wind&kite w Dahabie.

Na wiosnę przygotowujemy dla Was za do oferty do Hiszpańskiej Tariffy, na Fuerte, Rodos oraz do fascynującego Maroka!

SOMA BAY. To od lat najbardziej polecane przez nas miejsce zarówno dla amatorów windsurfingu, kitesurfingu, wake’a, ale i innych dodatkowych atrakcji. Pełen życia hotel i szeroka, płytka laguna do szkolenia umiejętności. Wspaniały stosunek jakości do ceny, profesjonalna opieka stałych polskich rezydentów, ale przede wszystkim – idealne warunki wiatrowe dla początkujących i średniozaawansowanych! Do Soma powinien zajrzeć każdy, bo to z pewnością jeden z najbliższych (zaledwie 5h z Polski wraz z transferem do hotelu) i najbardziej atrakcyjnych spotów do pływania zimą!

WIND&KITE SOMA BAY LUTY 2015!

WIELKANOC W SOMA!

HAMATA. To od kilku lat najbardziej doceniany spot kite’owy w Egipcie. Szerokie laguny i najwyższe wskaźniki wiatrowe w okresie zimowym i wiosennym: 55% dni z wiatrami powyżej 20 węzłów, 80% dni z wiatrami powyżej 16 węzłów, 92% z wiatrami powyżej 12 węzłów! Nie mogliśmy wybrać inaczej! Wyjazd szczególnie polecamy średniozaawansowanym kitesurferom!

KITE HAMATA – LUTY 2015!

DAHAB. Idealne miejsce na wyjazd rodzinny, zarówno windsurfingowy jak i kite. Zapraszamy Was tam w połowie marca. Na ten wyjazjuż zebrała się duża grupa chętnych, co sprzyja organizacji dodatkowych atrakcji poza oficjalną ofertą…

RODZINNY DAHAB WIND & KITE W HOTELU HILTON*****!

Dzwońcie i rezerwujcie już dzisiaj!!!

tel. 505 151 105 lub 601 888 897

email: biuro@molosurf.com

Zapraszamy!