Organizacja wieczorów kawalerskich — zaplanuj imprezę z Molo Surf!

Organizacja wieczorów kawalerskich — zaplanuj imprezę z Molo Surf!

28.11.2022

Na chwilę przed powiedzeniem „tak” i rozpoczęciem nowego etapu życia, Świadek otrzymuje najważniejsze zadanie od Pana Młodego. Zorganizować wieczór kawalerski. Oczekiwania są duże — to w końcu Twój najlepszy przyjaciel bierze ślub i trzeba odpowiednio to uczcić! A jak inaczej, jak nie poprzez imprezę, którą zapamięta na całe życie?

Niezapomniany wieczór kawalerski — od czego zacząć?

Przed zdecydowaniem atrakcji na wieczór kawalerski trzeba rozważyć, jaki jest styl pana młodego. Czy lubi zastrzyk wyścigowej adrenaliny — quady lub gokarty? A może woli co weekend wychodzić na miasto i bawić się do białego rana niczym w „Kac Vegas”? A co dobrym pomysłem na zabawę jest lokalny escape room i szukanie odpowiedzi na zagadki?

Zastanów się, co lubicie razem robić lub czego jeszcze nie próbowaliście — jeśli umiesz na to odpowiedzieć, połowę pracy masz za sobą.

Wybierzcie wspólnie miejsce, w którym odbędzie się wieczór kawalerski. Zabawa w innym mieście może być dobrym pomysłem. Zapewnij wtedy nocleg dla gości i zadbaj, by wyjazd miał swój harmonogram i nic was nie zaskoczyło.

Kogo się zaprasza na wieczór kawalerski?

Organizacja wieczoru kawalerskiego to duże wyzwanie w kwestii dogadania dojazdu i wolnych terminów. Sprawdź listę gości i realnie spójrz na sytuację każdego zaproszonego: czy takie wyjście jest dla niego możliwe, czy gość będzie mógł bawić się z wami cały dzień, czy tylko dołączy podczas wieczoru, czy następnego dnia ma swoje obowiązki?

Lista gości nie musi być długa. Na pewno musicie zaprosić najbliższych znajomych, z którymi zawsze impreza jest udana. Znajomi ze studiów, z pracy, przyjaciele z dzieciństwa czy sąsiedzi — musicie wybrać, z kim chcielibyście spędzić wieczór.

Atrakcje na wieczór kawalerski w Molo Surf!

Jeżeli szukasz dobrego miejsca, aby zorganizować wieczór kawalerski, to dobrze trafiłeś! Jastarnia proponuje wiele atrakcji, więc jeżeli chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę, to zapraszamy do Molo Surf!

Mamy w ofercie bardzo atrakcyjne ceny na krótkie wyjazdy, więc wieczór kawalerski rozciągnięty na cały weekend to strzał w dziesiątkę. Oferujemy nocleg w letniskowych domach, przyczepach lub na polu campingowym.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę sportów wodnych, jak kitesurfing, windsurfing, skutery wodne, motorówki i wiele więcej. Wieczorem działa również beach bar, który urozmaici każdy wieczór kawalerski!

Inne miejscowości w pobliżu Jastarni również oferują własne atrakcje — w dzień możecie wybrać się na ściankę wspinaczkową, paintball, park linowy, gokarty czy quady. Wieczorem za to możecie przygotować się na wyjście na imprezę w mieście.

Wieczory kawalerskie na półwyspie helskim — kiedy rezerwować termin?

Półwysep helski najwięcej może zaproponować w czasie lata, gdyż to właśnie w czasie sezonu każdy dzień to inne atrakcje, a dzięki temu ciężar organizacji wieczorów kawalerskich nie wydaje się taki przytłaczający. Jednak pamiętaj — Twój wieczór kawalerski nie będzie jedyny. Strzelnica, paintball czy ścianka wspinaczkowa może być zarezerwowana nawet na miesiąc do przodu. Hel jest atrakcyjny, ale i też zaludniony w czasie sezonu — a tym bardziej w weekend. Zacznij organizację imprezy jak najszybciej, aby zarezerwować wymarzony termin.

Sprawdź pierwsze terminy nawet kilka miesięcy przed datą wieczoru kawalerskiego. Warto zacząć poszukiwania w internecie i znaleźć wszystkie dostępne atrakcje na półwyspie. Potem metodą eliminacji możecie wybrać to, co macie ochotę robić. Nie zapomnij o jedzeniu i napojach — kolacja może się odbyć w naszej restauracji Ananasy.

Jeżeli w końcu stwierdzisz, że masz organizację w małym palcu i wszystko jest dopięte na ostatni guzik — to miłej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego!