Imprezy tematyczne w Molo Surf! Pomysły i aranżacje!

Imprezy tematyczne w Molo Surf! Pomysły i aranżacje!

25.01.2023

Imprezy tematyczne cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także i dorosłych. Odpowiedni temat może sprawić, że przyjęcie zostanie zapamiętane na bardzo długo. Organizując tematyczne imprezy, najważniejszą rzeczą jest wymyślenie motywu przewodniego, który każdemu się spodoba i porwie do zabawy, a także pozwoli uwolnić pokłady kreatywności podczas tworzenia stroju czy wykonywania dekoracji.

Imprezy tematyczne — czym jest motyw przewodni?

Imprezy tematyczne polegają na tym, że wszystkie elementy zabawy, czyli dekoracje, strój, muzyka, drinki i jedzenie, podporządkowane są jednemu motywowi przewodniemu. Tematyka może być przeróżna, a wszystko zależy od pomysłowości i zainteresowań gospodarzy oraz gości. Najpopularniejsze są imprezy stylizowane lata przeszłe.
Często wykorzystywanymi motywami są również kolory, kraje, bajki, filmy, profesje czy gwiazdy ekranu. Motyw przewodni to doskonały pomysł, aby zamienić schematyczne przyjęcia w pełne wrażeń i śmiechu imprezy tematyczne, które zostaną na długo w pamięci uczestników.

Pomysły na imprezy tematyczne od Molo Surf!

Tematyczna impreza opiera się na głównym motywie, dlatego warto bardzo dobrze przemyśleć jego wybór i poszukać odpowiednich pomysłów oraz propozycji. Jeśli nie ma się pomysłu na organizację wspaniałej zabawy w gronie znajomych do białego rana, można poszukać inspiracji albo wybrać firmę, która zorganizuje imprezę tematyczną.

Impreza tematyczna w stylu lat 70-tych

Osoby w starszym wieku mogą bardzo dobrze pamiętać lata 70. albo wiele o nich usłyszeć od swoich rodziców. Taka impreza tematyczna będzie dla nich powrotem do młodości, natomiast młodsi uczestnicy imprezy będą mogli poczuć klimat PRL-u.
Spodnie dzwony, buty na platformach, błyszczące dyskotekowe kule, wąsy, baki i cekiny to nieodłączne elementy lat 70-tych i 80-tych. Jedzenie oraz napoje podczas takich imprez tematycznych może być wydawane na niegdyś obowiązkowe kartki, a poza zabawą taneczną w rytmie disco można zagrać w kalambury bazujące na komunistycznych hasłach.

Great Gatsby Party

Impreza tematyczna w stylu wielkiego Gatsby’ego to oryginalny pomysł, który od razu kojarzy się z zabawą z lat 20. ubiegłego wieku. Szampan, złoto, pióra, cekiny oraz charakterystyczne długie cygaretki to tylko kilka elementów, które przywołują na myśl luksusowe bankiety sprzed wieku. Organizując taką imprezę, warto postawić na klimat z powieści Francisa Fitzgeralda pod tytułem Wielki Gatsby. Wieczór w pięknie urządzonym wnętrzu, odpowiednie oświetlenie, obowiązkowy dress code i atrakcje dla gości doskonale przypomną najbardziej szalone lata początku XX wieku.

Autentyczna hawajska impreza

Żywe kolory, motyw kwiatów, egzotycznych drzew i owoców — tym właśnie charakteryzują się imprezy tematyczne w stylu hawajskim. Kojarzą się one z relaksem, szumem fal, wakacjami i mnóstwem słońca. Na imprezę w tym stylu przydadzą się z pewnością wszystkie kolorowe dekoracje. Dla gości można przygotować charakterystyczne naszyjniki z kwiatów. Świetnie sprawdzą się w aranżacji girlandy oraz poczęstunek w postaci drinka z palemką. Świetną opcją będzie także wykorzystanie balonów w kształcie owoców.

W Molo Surf zorganizujemy każdą imprezę tematyczną!

Nie masz pomysłu na to, jak zorganizować imprezę tematyczną dla swoich znajomych i rodziny? W Molo Surf zorganizujemy każdy event. Przygotujemy odpowiednie dekoracje, przekąski, muzykę, a także atrakcje dla gości. Zajmiemy się wszystkimi aspektami organizacji imprezy, a Ty wraz ze znajomymi będziesz mógł cieszyć się udaną zabawą przez całą noc.