OUTSOURCING SURFING CUP ZAKOŃCZONE !!!

OUTSOURCING SURFING CUP ZAKOŃCZONE !!!

23.08.2011

W ostatni weekend w naszej bazie MOLOSURF odbyły się jedyne w swoim rodzaju pierwsze amatorskie zawody windsurfingowe OUTSOURCING WINDSURFING CUP!
Skierowane do przedstawicieli sektora nowoczesnych usług biznesowych zawody, zgromadziły na starcie liczne grono pracowników, współpracowników i członków rodzin chętnych do wspólnej zabawy. Już od sobotniego poranka, profesjonalna obsługa eventowa zapewniła naszym gościom mnóstwo wrażeń i doskonałej zabawy. Zawodom towarzyszyła duża liczba atrakcji dodatkowych, zarówno dla dzieci (kącik Puchatka, gry i zabawy integracyjne), młodzieży, jak i dorosłych. Rozegraliśmy dodatkowo zawody siatkówki plażowej, przeciągania liny, konkursy podciągania na drążku oraz konkursy taneczne. Sobotni wieczór zakończyliśmy dyskoteką w strefie chillout, kierowaną przez profesjonalnego DJ’a.
Na starcie 4 regatowych wyścigów (wskutek silnego wiatru w sobotę – finalnie rozegranych w niedzielę) stanęło 18 zawodników, reprezentujących różne firmy zaplecza biznesowego (m.in. Citibank, CapGemini oraz Infosys), ale też i różny poziom umiejętności, co można było oglądać już przed startem do pierwszego wyścigu. Ostatecznie w regatach zwycięzcami regat zostali: P. Jędryczka w kategorii mężczyzn (zwycięstwo w wyścigach 3 i 4 oraz miejsca ‘na pudle’ w wyścigach 1 i 2), M. Maćkowska w kategorii kobiet oraz K. Mieszczak w kategorii dziecięcej, który zawstydził starszych surferów zwycięstwem w wyścigu 2 oraz drugim miejscem w wyścigu 3. Gratulujemy! Najważniejsza była jednak zabawa, którą z brzegu podziwiało kilkudziesięciu gości bazy MOLOSURF. Mamy nadzieję, że się podobało, już wkrótce szeroka relacja zdjęciowa trafi do naszej galerii.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim za przybycie, zawodnikom za sportową rywalizację, a naszemu Partnerowi – firmie Infosys, za zapewnienie profesjonalnej obsługi eventu oraz współfinansowanie nagród. Mamy nadzieję powtórzyć podobną imprezę już na starcie przyszłego sezonu.

Zdjęcia z eventu znajdziecie w naszej galerii. Zapraszamy do oglądania 🙂