ROZPOCZĘCIE SEZONU 2020!

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2020!

02.04.2020

Miło Nam poinformować, że Camping jest otwarty od 4 maja..

Przygotowaliśmy dla Was komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne miejsce wypoczynku, a co za tym idzie wdrożyliśmy nowe procedury sanitarne oraz procedury dotyczące rejestracji gości przebywających na terenie naszego Campingu, w tym m.in.:

  • zwiększyliśmy częstotliwość sprzątań sanitariatów z dezynfekcją drzwi, klamek i wszelkich elementów kontaktu bezpośredniego naszych rąk,
  • regularnie ozonujemy toalety i prysznice,
  • umieściliśmy dozowniki ze środkami do dezynfekcji w recepcji i toaletach,
  • dozowniki z rękawiczkami jednorazowymi są dostępne przed wejściem do toalet, sklepu i pralni,
  • ograniczymy zasady korzystania z placu zabaw,
  • wprowadziliśmy obowiązkową rejestrację wszystkich osób przebywających w obiektach noclegowych z rozszerzonym wywiadem o stanie zdrowia, oraz możliwością odmowy wjazdu w przypadku stwierdzenia stanu gorączkowego lub widocznych objawów przeziębienia lub grypy,
  • oraz czasowy zakaz przyjmowania gości z zewnątrz.

Niezależnie od terminów znoszenia ograniczeń dot. stacjonarnej pracy barów i restauracji, już od początku czerwca działać będzie nasza kempingowa Restauracja Ananasy, w tym sezonie także ze specjalnie przygotowaną kartą menu dla zamówień na wynos.

Rozbudowujemy także naszą aplikację kempingową, aby dać wam możliwość zdalnego zgłaszania usterek bez bezpośredniego kontaktu z recepcją czy naszym serwisem.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z preferencją gości i (niezależnie od decyzji administracyjnych w zakresie daty otwarcia Campingu) – dokonujemy pełnych zwrotów zaliczek dokonanych dla wszystkich pobytów planowanych do końca maja 2020 r., a dla pozostałych pobytów przypominamy, że taki zwrot jest nadal możliwy w przypadku odwołania rezerwacji do 2 tygodni przed przyjazdem na wakacje. Zachęcamy oczywiście do przyjazdu lub ewentualnego przełożenia przyjazdu zamiast odwoływania – wystawimy odpowiedni voucher wg preferencji gościa. Przypominamy, że jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów turystyki, odprowadzamy składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, i w każdym przypadku nasze zobowiązania z tytułu przyjętych zaliczek są zabezpieczone i podlegają zwrotom obowiązującym prawem turystycznym.

Chcielibyśmy też poinformować, że tegoroczne zawirowania administracyjne nie wpłynęły znacząco na przygotowania do nadchodzącego Sezonu 2020! Kończymy prace przygotowawcze, polegające na odświeżeniu budynków użytkowych, zadaszeń i sanitariatów. Uzupełniliśmy piaskiem naszą plażę, odświeżamy zieleń kempingową, po zimowych zalaniach – do ponownego utwardzenia jest też część dróg.

Czekamy na Was z niecierpliwością, mając nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce w dobrym zdrowiu i wypoczynkowym humorze!
Nasza recepcja działa pod telefonem i mailem 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na twoje pytania.

Jesteś odpowiedzialny?
Zaplanuj wakacje z www.MoloSurf.com

EKIPA MOLO SURF