Wypad majówkowy 50% OFF

Wypad majówkowy 50% OFF

20.03.2020

Gdy emocje juz opadną… i koronakurz….

Nadejdzie czas na przewietrzenie umysłów, ciężkich głów czy wygrzanych w domu mięśni!

Skorzystajcie więc z piewszych promyków majowego słońca, szumu fal, powiewu bałtyckiej bryzy i szelestu białego piasku pod stopą!

W naszej ofercie ZŁAP ŚWIEŻY ODDECH nad Bałtykiem już od 4 maja* pobyty w naszych domkach holenderskich i przyczepach nad samą wodą ze specjalnym rabatem -50% ceny niskiego sezonu! Tłoku nie będzie, słońca opór, a i powieje jak należy!

Duża przestrzeń naszego Campingu gwarantuje też wypoczynek w ciszy, spokoju, z dala od innych wypoczywających.

W cenie wszystkie opłaty kempingowe, parking samochodu, pełne wyposażenie agd, pościel i przybory wypoczynkowe. Czworonogi mile widziane. Każdego gościa powitamy też w naszym CHiLLi Barze kieliszkiem Prosecco!

Oczywiście podczas waszego pobytu nie zabraknie też innych promocyjnych niespodzianek, w planach również odpowiedni grafik imprez tanecznych, wieczorów ogniskowych oraz atrakcji sportowych! Nie ma na co czekać!  Liczba miejsc dostępnych w promocji ograniczona!

Grill nie zrobi się w salonie… A już u nas na Campingu tak!

 

50% off od ceny niskiego sezonu!

 

Czyli:

DOMEK HOLENDERSKI z 2 sypialniami, aneksem WC i łazienką >> 200 pln

VIP PRESTIGE Beach Front na 6 osób z łazienką >> 225 pln

VIP Sea View dla 4 osób z toaletą >> 175 pln

oraz LUX dla oszczędnych 😉 >> 140 pln

Rezerwujcie TUTAJ

Dodatkowo wprowadzamy do oferty ‘pakiet długoterminowy tj. mozliwosc wynajmu na tydzien, dwa lub 3 w jeszcze korzystniejszych pakietach rabatowych!

  • Domek holenderski 4-6 osobowy z łazienką:  tydzień: 1300 zł / 2 tygodnie: 2500 zł / 3 tygodnie: 3500 zł
  • Przyczepa VIP Prestige 4-6 osobowa nad samą wodą:  tydzień 1500 zł / 2 tygodnie: 2800 zł / 3 tygodnie: 4000 zł

 

Staramy się przygotować dla Was komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne miejsce wypoczynku, a co za tym idzie wdrażamy nowe procedury sanitarne oraz procedury dotyczące rejestracji gości przebywających na terenie naszego Campingu, w tym m.in.:

  • zwiększymy częstotliwość sprzątań sanitariatów z dezynfekcją drzwi, klamek i wszelkich elementów kontaktu bezpośredniego naszych rąk,
  • regularnie będziemy ozonować toalety i prysznice,
  • umieścimy dozowniki ze środkami do dezynfekcji w recepcji i toaletach,
  • dozowniki z rękawiczkami jednorazowymi będą dostępne przed wejściem do toalet, sklepu i pralni,
  • ograniczymy zasady korzystania z placu zabaw, według obowiązujących przepisów administracyjnych,
  • wprowadzamy obowiązkową rejestrację wszystkich osób przebywających w obiektach noclegowych z rozszerzonym wywiadem o stanie zdrowia, oraz możliwością odmowy wjazdu w przypadku stwierdzenia stanu gorączkowego lub widocznych objawów przeziębienia lub grypy,
  • oraz czasowy zakaz przyjmowania gości z zewnątrz.

W przypadku zainteresowania takim pakietem prosimy o kontakt z naszą recepcją pod nr 505 151 105 lub mailowo biuro@molosurf.com

 

*Promocja obowiązuje na terminy od 4 maja do 7 czerwca 2020r.

Informujemy także, że wszystkie obiekty noclegowe i sanitarne Campingu Molo Surf SPOT przejdą przed rozpoczęciem sezonu pełną dezynfekcję epidemiologiczną aby wykluczyć wszelkie możliwe ogniska wirusów i zapewnić naszym gościom pełny komfort i bezpieczeństwo wypoczynku.