SURFMAJÓWKA 2017 – LAST CALL!

SURFMAJÓWKA 2017 – LAST CALL!

29.03.2016

Dni coraz dłuższe i cieplejsze, a to znak że sezon 2017 na Półwyspie zbliża się wielkimi krokami! Wszyscy odliczamy czas, kiedy znowu będziemy mogli Was gościć na naszej pięknej plaży! Zostały niecałe dwa miesiące, warto więc pomyśleć o rezerwacji miejsc noclegowych i zajęć na wodzie! To już ostatnie miejsca na wyjątkowo długi weekend majowy!

Na WIOSENNE OTWARCIE naszego SPOT’u zapraszamy w długi majowy weekend już od piątku 28 kwietnia! Szykujemy dla was wiele, niezapomnianych atrakcji…

Weekend rozpoczniemy już w piątek wspólnym rozgrzewkowym ogniskiem nad brzegiem Zatoki, w sobotę czeka nas oficjalna otwarcie inauguracja sezonu 2017 w rytm rock’n’roll-owych bitów, czyli druga edycja naszego 'MAJ-ajaj Party!’ w Molo Surf ChiLLiBar. Nie zabraknie wspólnych drinków, gorących przekąsek i mnóstwa dobrej muzyki!

W programie weekendu majowego m.in.: wymiana doświadczeń z sezonu 2016, wspomnień i zdjęć z wyjazdów jesienno-zimowych oraz zapoznanie naszych nowych gości ze 'stałą kadrą’ MOLO SURF i planami rozwojowymi naszego SPOT’u w Jastarni na nowy i kolejne sezony!

Dla zmarźlaków i szczurów lądowych przygotowaliśmy propozycję codziennej porannej zaprawy cross-fit, specjalną ofertę zajęć ju-jitsu oraz kalendarz rozgrywek siatkówki plażowej i badmintona. Rozgrzewać będziemy się nie tylko 'herbatką surfera’, ale też na specjalnie przygotowanych konkursach i atrakcjach dodatkowych.

Dla najmłodszych mamy również kilka propozycji wspólnych majowych animacji!

MAJ’ajaj… SUPER PROMO – MAJOWE NOCLEGOWANIE!  to wybór jednego z trzech atrakcyjnych pakietów noclegowych:

  • 5 dni wypożyczenia przytulnej przyczepy STANDARD PLUS z przedsionkiem w cenie 700 PLN + każda kolejna doba za 100 PLN
  • 5 dni wypożyczenia przestronnej przyczepy KOMFORT w cenie 900 PLN + każda kolejna doba za 150 PLN
  • 5 dni wypożyczenia wypasionej i w pełni wyposażonej przyczepy LUX Premium w cenie 1100 PLN + każda kolejna doba za 200 PLN.

Ilość pakietów ograniczona! Wszystkie nasze przyczepy ogrzewamy elektrycznie! Zapraszamy do sprawdzenia dostępności przyczep na MEGAPRZYCZEPY NA HELU

Dodatkowo przyszykowaliśmy także wersję super ekonomiczną 'MAJajaj…PROMO STUDENCIK’, czyli przyczepa studencka standard 3-4 osobowa w mega promocyjnej cenie, tylko 100 zł doba!

Tylko u Nas – wypożyczenie przyczepy bez żadnych dodatkowych opłat kempingowych czy klimatycznych! Zawsze z parkingiem samochodu w cenie! Zawsze z pobytem przybocznych zwierzaków w cenie!

 MAJ’ajaj… CAMPER PROMO!  Dla posiadaczy własnych przyczep lub kamperów również MAJ’ajaj… – 25% zniżki na wszystkie pakiety opłat kempingowych, w tym: Pakiet dla Singla, Pakiety Romantic i Pakiety Rodzinne!

Więcej informacji o ofercie cenowej znajdziecie tutaj: NASZCENNIKMSSPOT

 MAJ’ajaj… WATER PROMO! To że warto doszkolić lub rozpływać się przed sezonem, wie każdy, nawet początkujący surfer. Specjalnie na długi weekend majowy, przyszykowaliśmy również MAJ’ajaj…dla miłośników sportów wodnych – rabat 25%na kursy windsurfingowe STARTER, JUNIOR opisanych tutaj KURSIKWIND lub na kurs kitesurfingowy IKO na dowolnym poziomie zaawansowania z programem do sprawdzenia tutaj KURSIKKITE.

Czas popływać i poleżakować na pufach w morskim klimacie!

Z pewnością będzie gorąco 😉

Więcej info, szczegóły rezerwacji pod nr tel 505 151 105 bądź mailowo biuro@molosurf.com

Zapraszamy!

Z Nami Popłyniesz…