Warsztaty JogaSUP w MOLO SURF

Warsztaty JogaSUP w MOLO SURF

08.03.2016

Dla miłośników jogi, a także osób które chciały, a nigdy nie miały okazji spróbować – przyszykowaliśmy wyjątkowe warsztaty łączące w sobie odprężająco-relaksujące zajęcia jogi, połączone z żywiołem wody znanym z właściwości oczyszczających i wyciszających.

Zajęcia dla każdego, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

8 godzin zajęć, w tym 5 godzin plażowych warsztatów jogi i 3godziny zajęć z elementami jogi na deskach SUP za jedyne 360 PLN/os.

JOGA najstarsza znana forma ćwiczeń fizycznych zajmująca się ciałem człowieka, jego umysłem i tym co łączy umysł z ciałem, czyli oddychaniem. Celem tych praktyk jest osiągnięcie wewnętrznej harmonii i wzmocnienie ciała. Ciało sztywne i napięte należy rozciągnąć i rozluźnić, ciało zbyt rozluźnione należy wzmocnić. Zajęcia Jogi polegają na wykonywaniu określonych pozycji zwanych asanami. Ćwiczenia Jogi uruchamiając całe ciało, rozszerzają granice naszej świadomości. Będąc skoncentrowanym układamy ciało w określonej pozycji i trwamy w niej przez jakiś czas. Praktyka Jogi przyczynia się do zwiększenia elastyczności ciała, siły i wewnętrznej równowagi, eliminuje stres, wpływa bardzo korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Tylko u Nas! Serdecznie zapraszamy na warsztaty weekendowe w terminach:
– 29.04 – 01.05 Majówka
– 27 – 29.05 Boże Ciało
– 17 – 19.06 ostatni przedwakacyjny weekend

Możliwość skorzystania z oferty zakwaterowania i szkolenia/kursów wind/kite/wake w przedsezonowych cenach. Szczegóły:
PRZYCZEPY

KURSY WIND

KURSY KITE

Zapraszamy wszystkich chętnych na plażę na zajęcia poranne i wieczorne, gdzie będziemy mogli rozpocząć naszą przygodę z Joga, powitać i pożegnać słońce każdego dnia.

Zajęcia poprowadzi Marysia Roszkowska, od wielu lat miłośniczka jogi i windsurfingu.

Zapisy oraz szczegółowe informację pod nr tel. 510 233 710 oraz lub pod adresem biuro@molosurf.com

Serdecznie Zapraszamy!