Trochę o nas… czyli X lecie firmy!

Trochę o nas… czyli X lecie firmy!

01.06.2021

Trochę o nas…;)

Jak zapewne niektórzy wiedzą, jesteśmy campingiem z wieloletnią historią i jeśli chodzi o budowanie go od przysłowiowego „zera” jak również o zasoby ludzkie i ważne postacie, które uczestniczyły i nadal uczestniczą w tworzeniu tego przedsięwzięcia jakim jest Molo Surf SPOT w Jastarni!;)

Z okazji X-lecia firmy, chcielibyśmy trochę Wam uchylić wiedzy na nasz temat, pokazać nas trochę „od zaplecza” i wspomnieć o ważnych ludziach, którzy bez wątpienia wnieśli lub nadal wnoszą spory wkład w to miejsce! A zatem! Zacznijmy od nazwy, która dla wielu z Was już tak utarta, nam kojarzy się z Mariuszem – jednym ze współzałożycieli firmy. To jego sportowa ksywka „Molo” była początkiem naszej pełnej nazwy! Kto o tym wiedział ręka w górę!;P Idąc dalej, to właśnie wtedy Molo Surf pełniła zaszczytne obowiązki szkółki wind&kitesurfingu na znanym każdemu Polakowi campingu Chałupy 6!

4 lata doświadczeń, masa zabawy i mnóstwo pod drodze poznanych zajawkowych i uśmiechniętych ludzi! To był dobry czas!
Wyprzedzając trochę do przodu naszą historię, to w obecnej lokalizacji znaleźliśmy się w 2015 roku (!!!) przenosząc szkółkę MOLO SURF i wierzcie nam, wcale nie wyglądaliśmy tak jak dziś ;P Początki naszej campingowej działalności polegały na wynajmie parceli całosezonowych i przyczep campingowych na krótkie terminy jednocześnie poszerzając ofertę naszej szkółki, dostępne było również pole namiotowe. A nasz, już znany na całym Półwyspie Beach Bar tuż nad zatoką funkcjonuje od samego początku do dziś:)
Teren campingu był zdecydowanie mniejszy i z dumą przyznajemy, że z roku na rok powiększamy się! To już nasz szósty (!) sezon i apetytu na kolejne nam nie brakuje!

A teraz trochę o ludziach…;)

Pierwszym managerem bazy w Molo Surf był Mariusz Kowalewski! A pracownikiem z najdłuższym stażem współpracy w naszej surferskiej rodzinie jest Pablo choć tuż za nim plasuje się wysoko również Oliwia! Napewno wielu z Was ich zna;) Kolejną charakterystyczną postacią będącą zdecydowanie ambasadorem naszego campingu jest Victor Borsuk, który prowadzi u nas znane w całej Polsce i nie tylko obozy BORSUK CAMPS! Uczestnicy pieszczotliwie nazywani są Borsukami;) Położenie tuż nad wodą umożliwia nam prowadzenie zajęć bezpośrednio przy  naszym campingowym terenie co jest zdecydowanie dużym atutem dla wszystkich gości!

O ważnych punktach na mapie campingu…

Wcześniej wspomniany Beach Bar i piękne widoki z jego tarasu to charakterystyczne i bardzo lubiane u nas miejsce, poranna kawka i tościk lub chłodny drink w upalny wieczór nigdzie indziej nie smakują tak dobrze! 🙂 Choć konkurować z tym smakiem mogą jedynie Ananasy ze swoją przepyszną kuchnią i śniadaniami na które możecie wpadać od 9.00 każdego dnia w sezonie!!! Nowością dla nas, a niespodzianką dla Was jest nowy plac zabaw i wyczekiwana przez nas (ale to już za chwilę!) strefa SPA! Sauna, Jacuzzi i  masaże wraz ze strefą relaksu na dniach premierowo u nas! Aby dodać trochę kontrastu do tej treści i w hołdzie dla naszego ukochanego teamu należy wspomnieć o ich (słynnym już) campingowym kameralnym osiedlu noszącym zaszczytną nazwę Czeczenia! Wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce ukryte przed wścibskimi oczami turystów; P  Ponadto wielofunkcyjne boisko i kort tenisowy, boisko do siatkówki, pasaż usługowy, a w tym surf sklep, sklep spożywczy, strefa rozrywki czynią nasz camping atrakcyjnym i poza możliwością skorzystania z kursów sportów wodnych oferują dodatkową rozrywkę dla całej rodziny.

Miejsce to ludzie, dlatego zapraszamy Was do tworzenia wspólnie z nami, co roku tej surferskiej, półwyspowej i wakacyjnej przestrzeni! Za cel mamy – Być dla Was kolejne 10 lat i więcej!

Do zobaczenia w Molo Surf SPOT w Jastarni!